Roman Drozd

2026-2027

TJ ZD Radětice

PoziceÚtočník
Průměrná známka8.0

Kariéra

2026-2027 TJ ZD Radětice
2025-2026 TJ Sokol Chrášťany
2024-2025 TJ ZD Radětice
2015-2016 TJ Sokol Chrášťany

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | České Budějovice | IV. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Chrášťany - K.Újezd B 2:3 (1:2) 90 1 0 0 ano
29.08. 17:00 Chrášťany - Borovany B 1:2 (0:2) 90 0 1 0 ano

Jihočeský | Tábor | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
540 (ø 90,00) 1 (ø 0,16) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
05.09. 17:00 Větrovy B - Radětice 1:4 (0:3) 90 0 0 0 ano
12.09. 16:30 Rat. Hory - Radětice 2:6 (1:3) 90 0 0 0 ano
20.09. 16:00 Radětice - Ml. Vožice B 1:0 (0:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:00 Met. Tábor C - Radětice 2:2 (2:1) 90 0 1 0 ano
04.10. 16:00 Radětice - Myslkovice 4:1 (1:1) 90 0 1 0 ano
11.10. 15:30 S.Ústí B - Radětice 8:2 (3:2) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 0 0 (ø -NaN) 2 (ø ∞) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN) 0 (ø -NaN)
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Tábor | Okresní přebor 16 1440 (ø 90,00) 7 (ø 0,43) 7 (ø 0,43) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 4 (ø 0,30) 3 (ø 0,23) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,15)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 14 1260 (ø 90,00) 22 (ø 1,57) 5 (ø 0,35) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 9 (ø 0,47) 7 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,10)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 2 (ø 0,33) 2 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,16)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 6 540 (ø 90,00) 3 (ø 0,50) 1 (ø 0,16) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 21 1890 (ø 90,00) 21 (ø 1,00) 9 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,33)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 7 (ø 0,36) 7 (ø 0,36) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,15)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 19 1497 (ø 78,78) 7 (ø 0,36) 4 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,21)