1.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Bavorovice rozstřílely mládské béčko 4:0

17

Fotbalisté Bavorovic v úvodním kole nového ročníku III. třídy porazili v Českých Budějovicích béčko Mladého 4:0. Svěřenci trenéra Fraňka šli do vedení ve 30. minutě po gólu Stanislava Drtiny. Ještě do pauzy navýšil vedení hostů Denis Klíma. Po pauze přidal třetí branku Bavorovic nestárnoucí Svatopluk Vokurka. Čtvrtý hřebíček do mládské rakve zatloukl v 73. minutě navrátilec Radek Hanousek.

SK Mladé B
Jan Macko: Bavorovice vyhráli jasně 0:4! Zápas byl bohužel ovlivněný červenou kartou už ve 4. minutě, kterou dostal za jasný faul na útočníka Bavorovic domácí gólman. Pak to už bylo téměř na jednu bránu a bylo jen otázkou kolik gólů Bavorovice dají.