1.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

Albrechtice schytaly v Chlebičově pořádnou nálož

7. J. Radek , 22. A. Korbel , 39. L. Kužel (p.) , 43. L. Kužel , 61. J. Radek , 68. J. Radek , 77. L. Kužel , 81. M. Stošek - 70. R. Vojtěšek , 87. I. Barkoci
12

V naprostou exhibici proměnil Chlebičov svou podzimní derniéru. Albrechtice se už nejspíše viděly na zimní dovolené, když velmi laxním výkonem zapříčinily, že si z chlebičovské větrné hůrky odvezly slušný debakl.

Viktoriány nastartoval v cestě za vítězstvím rychlý úvodní gól Radka po pěkné kombinaci – 1:0. U druhého gólu Radek asistoval Korbelovi, jenž střílel do protipohybu gólmana – 2:0. Hosté se v první půli osmělili pouze na střelecký pokus Vojtěška. V závěru poločasu hostující obrana faulovala ve vápně Korbela, za což Kužel trestal z penalty – 3:0. Ještě do přestávky přidal Kužel čtvrtý zásah, když po skrumáži z rohu dopravil do sítě odražený míč – 4:0. Hosté se probudili k větší aktivitě až po změně stran za rozhodnutého stavu, ale ani tak nepřestali fatálně chybovat v rozehrávce. Další nepřesnost potrestal Wiweger přesným centrem do vápna na Radka, který hlavou zvyšoval – 5:0. Sám Radek za několik minut zkompletoval hattrick povedenou ránou z přímého kopu – 6:0. Albrechtice se dočkaly branky po pěkné individuální akci a přesně střele na bližší tyč z kopačky Vojtěška – 6:1. Pak se ale ke slovu dostali znovu domácí. Ránu Korbela vyrazil gólman Štěncek pouze k dobíhajícímu Kuželovi, který si rovněž v zápase připsal hattrick – 7:1. Demolici hostů dokonala křižná střela Stoška na vzdálenější tyč – 8:1. Poslední slovo v zápase patřilo Albrechticím, které potrestaly chybnou rozehrávku brankáře Josefuse. Dotírající Vojtěšek obral soupeře o míč a přichystal snadnou trefu do odkryté brány Barkocimu – 8:2.