23.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2022-2023

--

Stará Hlína natáhla proti Kunžaku skvělou bilanci, dvakrát se trefil Hladílek

17. J. Hrbek , 27. M. Hladílek , 36. M. Hladílek , 52. M. Benda , 57. M. Vonka , 62. T. Balek , 75. V. Marek , 88. M. Vonka - 77. F. Koranda , 84. T. Mašek
19

Utkání 23. kola Okresního přeboru mezi druhou Starou Hlínou a osmým Kunžakem přineslo hned deset branek. Domácím se podařilo dostat po prvním poločase do tříbrankového vedení, které na začátku druhého poločasu navýšili a nakonec zvítězili vysoko 8:2.

FK Stará Hlína
Karel Hrubý (trenér): V sobotním utkání které mělo průměrnou úroveň, jsme se dokázali díky trvalé převaze gólově prosadit už během prvního poločasu. Díky tomu jsme mohli protočit celou lavičku, což považuji za největší klad zápasu.

A. Voborský [-] - R. Jičínský [-] , J. Meškan [-] , P. Šauer [-] , M. Šauer [-] - V. Hadač [-] , M. Vonka [-] , J. Hrbek [-] , R. Chmátal [-] - M. Benda [-] , T. Balek [-]