Pavel Choboda

2026-2027

SK Dobrá Voda

Datum narození(42 let)
PoziceObránce
Průměrná známka0.0

Kariéra

2014-2015 SK Dobrá Voda

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | 1.B třída sk. C

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 17:00 D.Voda - K.Řečice 1:6 (0:1) 90 0 0 0 ano
23.08. 15:00 Třeboň B - D.Voda 4:1 (2:0) 90 0 0 0 ano
29.08. 17:00 D.Voda - Planá n.Luž. 4:0 (3:0) 90 0 0 0 ano
06.09. 15:00 Třebětice - D.Voda 3:2 (2:0) 90 0 0 0 ano
26.09. 13:00 N.Včelnice - D.Voda 2:0 (1:0) 90 0 1 0 ano
17.10. 15:30 D.Voda - Chlum 2:2 (0:0) 0 0 0 0 ne

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. C 4 360 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 19 1625 (ø 85,52) 3 (ø 0,15) 7 (ø 0,36) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 23 2026 (ø 88,08) 2 (ø 0,08) 8 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 20 1756 (ø 87,80) 1 (ø 0,05) 6 (ø 0,30) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 20 1800 (ø 90,00) 5 (ø 0,25) 4 (ø 0,20) 3 (ø 0,15) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | IV. třída 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 1 (ø 0,06) 3 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,13)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 7 630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,28)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 11 990 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 23 1992 (ø 86,60) 3 (ø 0,13) 8 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 22 1952 (ø 88,72) 2 (ø 0,09) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 2 (ø 0,40) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 12 904 (ø 75,33) 1 (ø 0,08) 2 (ø 0,16) 1 (ø 0,08) 1 (ø 0,08)
Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor 15 1350 (ø 90,00) 3 (ø 0,20) 4 (ø 0,26) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 12 507 (ø 42,25) 1 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,08)
Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B 18 1542 (ø 85,66) 4 (ø 0,22) 4 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,05)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.A třída sk. B 6 540 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)