11.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Planá po výprasku jaký nepamatuje spadla na poslední příčku

24

Lídr tabulky prokázal v Plané herní pohodu a uštědřil domácím debakl.

V Plané se ukázalo, jak to vypadá, když se utká tým, kterým zmítá výsledková krize a celek, který si naopak věří. V prvním poločase hosté proměnili prakticky všechny své šance. Nejprve se přesnou hlavičkou po rohovém kopu prosadil Dvořák. Ve 35. minutě se trefil poprvé po rychlé akci Koloušek a ve 40. minutě se dokonce perfektní patičkou ukázal Nosek. Bylo to 3:0 a prakticky bylo po zápase. Domácí v prvním poločase přitom herně zcela nepropadli, vytvořili si i velké šance, Carda sám na malém vápně hlavičku nasměroval jen nad břevno, Planá nastřelila i brankovou konstrukci.

Jestli domácí s výsledkem chtěli ještě něco udělat, čáru přes rozpočet jim udělala 50. minuta, přesněji Koloušek, který znovu skóroval. Pak už se domácí obrana rozpadla, hostům stačilo čekat na plánská zaváhání a rychlými brejky přidávali další góly. Koloušek tak nakonec nasázel hned čtyři branky, jednou se prosadil i Žurek.

TJ Blaník Strunkovice
Miroslav Mottl (předseda): Blaník potvrdil v Plané vzestup formy a protože už znali výsledek Mirovic z Nové Vsi byla jasná snaha vrátit se do čela tabulky.Dokonale se jim to podařilo a padaly krásné góly,když zvláště Koloušek,Žurek i Nosek v útoku dělali domácí obranu bezbrannou,ale i ostatní podali dobrý výkon a výsledek se dostavil.Tak vėřme,že si "blaníci"schovali něco z formy i na příští důležitý zápas proti Vodňanům....