Václav Páník
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.3 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Slavoj Volyně |
| 2017-2018 | TJ Blaník Strunkovice |
| 2016-2017 | SK Slavoj Volyně |
| 2014-2015 | TJ Otavan Štěkeň |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 528 (ø 88,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 21.08. 18:00 | Volyně - Roudné B | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 05.09. 17:00 | Volyně - Vimperk | 2:4 (1:4) | 82 | 82 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 12.09. 17:00 | Lhenice - Volyně | 2:0 (0:0) | 86 | 86 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 19.09. 16:30 | Volyně - Křemže | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 16:00 | Volyně - Hluboká B | 1:3 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Volyně - Katovice | 3:1 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 4 | 348 (ø 87,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 23 | 1911 (ø 83,08) | 7 (ø 0,30) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 22 | 1883 (ø 85,59) | 3 (ø 0,13) | 3 (ø 0,13) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 4 (ø 0,19) | 6 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 8 | 720 (ø 90,00) | 2 (ø 0,25) | 5 (ø 0,62) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 12 | 1037 (ø 86,41) | 5 (ø 0,41) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,33) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 20 | 1798 (ø 89,90) | 8 (ø 0,40) | 4 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,15) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 2 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,11) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 22 | 1820 (ø 82,72) | 4 (ø 0,18) | 5 (ø 0,22) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,13) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 25 | 2191 (ø 87,64) | 6 (ø 0,24) | 7 (ø 0,28) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 4 | 360 (ø 90,00) | 4 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 9 | 810 (ø 90,00) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




