Petr Hovorka
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 7.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | SK Slavoj Volyně |
| 2025-2026 | FC Znakon Sousedovice |
| 2022-2023 | TJ Blaník Strunkovice |
| 2021-2022 | Sokol Cehnice |
| 2020-2021 | SK Strakonice 1908 |
| 2018-2019 | SK SIKO Čimelice |
| 2016-2017 | Sokol Cehnice |
| 2014-2015 | SK Otava Katovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 15.08. 13:30 | Sousedovice - Milevsko B | 2:5 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Čimelice - Sousedovice | 5:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 13:30 | Sousedovice - Bernartice | 2:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 17:00 | Protivín B - Sousedovice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 12.09. 13:30 | Sousedovice - Mirotice | 4:2 (2:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano |
Jihočeský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 366 (ø 61,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 19.09. 16:30 | Volyně - Křemže | 1:0 (1:0) | 30 | 60 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 26.09. 16:30 | Vodňany - Volyně | 2:0 (2:0) | 44 | 46 | 0 | 2 | 0 | ne | ||
| 03.10. 16:00 | Volyně - Hluboká B | 1:3 (0:2) | 44 | 46 | 0 | 1 | 0 | ne | ||
| 10.10. 16:00 | Volyně - Katovice | 3:1 (2:1) | 89 | 89 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 16.10. 18:30 | Planá - Volyně | 6:0 (3:0) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 24.10. 14:30 | Volyně - Čkyně | 1:0 (0:0) | 90 | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,80) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 1 | 30 (ø 30,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 23 | 2003 (ø 87,08) | 3 (ø 0,13) | 6 (ø 0,26) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 12 | 735 (ø 61,25) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,25) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 21 | 1775 (ø 84,52) | 1 (ø 0,04) | 5 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 21 | 1890 (ø 90,00) | 4 (ø 0,19) | 7 (ø 0,33) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 11 (ø 0,42) | 12 (ø 0,46) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,03) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 8 | 679 (ø 84,87) | 2 (ø 0,25) | 3 (ø 0,37) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 15 | 1332 (ø 88,80) | 11 (ø 0,73) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,13) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 22 | 1862 (ø 84,63) | 13 (ø 0,59) | 11 (ø 0,50) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 1 (ø 0,20) | 3 (ø 0,60) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 3 | 234 (ø 78,00) | 6 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | 1.B třída sk. B | 22 | 1980 (ø 90,00) | 2 (ø 0,09) | 9 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 25 | 2243 (ø 89,72) | 14 (ø 0,56) | 9 (ø 0,36) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | Krajský přebor | 23 | 1607 (ø 69,86) | 9 (ø 0,39) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor | 6 | 480 (ø 80,00) | 1 (ø 0,16) | 1 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. A | 10 | 790 (ø 79,00) | 3 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,10) |




