12.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

Zliv si připsala desátou výhru v řadě proti Srubci

11

Zliv přivítala na svém hřišti Srubec, který se výsledkově trápí a po porážce doma s Loko B potřeboval nutně zabrat. Proti nim se ovšem postavila silná Zliv, která hraje ve velké pohodě a proti Hluboké B se připsala již devátou výhru v řadě.

Odpor hostí zlomil Slavík

Souboj mezi Srubcem a Zliví bývá většinou velmi vyrovnaný a vyhecovaný, tentokrát tomu ovšem bylo jinak. Už ve 2. minutě se prosadil Radek Hanousek a uklidnil domácí hned v úvodu. 1:0 Následná pasáž patřila hostům a vypracovali si i dvě slibné příležitosti, které ovšem zůstali nevyužity. Následně to potrestal Jakub Slavík, který jakoby zlomil odbor hostí. 2:0 Ve 32. minutě přidal domácí obránce Jaroslav Zrun z rohu gól a bylo to již 3:0. O tři minuty později se ještě prosadil z dorážky Tomáš Kučera. To byla poslední branka poločasu a gólový účet se zastavil na skóre 4:0

Čistý hattrick zaznamenal Hanousek

V druhém poločase se obraz hry nezměnil a tempo hry určovala domácí Zliv. V 51. minutě byl ve vápně zfaulovaný domácí kučera. K míči se postavil Jakub Slavík a bezpečně přidal svou druhou branku v zápase. 5:0 V 63. minutě se situace otočila, kdy Slavík naservíroval míč Tomáši Kučerovi do samostatného úniku, který ho bez problému proměnil. 6:0 Následná závěrečná pasáž už patřila pouze Radkovi Hanouskovi, který se prosadil v 66., 72. a 81. minutě a zaznamenal čistý hattrick a celkově čtyři branky v zápase. Parádní trefu zaznamenal z přímého kopu. 9:0 V závěru mohl přidat i pátou branku a zakulatit účet svého týmu, ale z parádní pozice pouze přestřelil. Zliv s přehledem zvítězila a připsala si desátou výhru v řadě.

SK Zliv
Tomáš Kučera (hráč): Srubec k nám přijel zřejmě s taktikou, že na nás zkusí vletět, což ale dostalo trhlinu hned na úplném začátku, kdy jsme dali gól ve 2. minutě. Pak měli hosté skutečně pár šancí, které gólem mohly skončit, ale jakmile jsme jim dali druhý a třetí gól, byla to už naše exhibice. Dávali jsme pěkné góly a ukázali jsme, že dopředu máme velkou sílu. A druhá nula v řadě ukazuje, že i v obraně si to začíná sedat. Takhle by to mohlo jít dál a určitě bychom se nezlobili.

TJ Slavoj Srubec
Jiří Hanousek (Hráč): Výsledek hovoří jasně, takže k zápasu není co dodat. Celkově nás kromě věku dohnaly i ty tři roky bez pořádného tréninku, což je na naší hře nesmírně znát.