7.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2021-2022

--

Zápas skončil nerozhodně

22

Štěpánkovice doma remizovaly s Chlebičovem.

Štěpánkovice získaly proti Chlebičovu zlatý bod, který jim zajistil především vynikající gólman Lukovics. Hned po pár vteřinách zápasu na něj uháněl Koneczný, jenže bodlem přepálil břevno. Domácí odpověděli nepřesnou hlavičkou Grigarčíka po standardce Jakuba Tomíčka a také drzým průnikem Stromského. Na opačné straně se zjevil ve výborné příležitosti Korbel, ale Lukovics si připsal první ze svých skvělých zákroků. Lukovics kapituloval pouze ve 36. minutě, když Dzierža odcentroval do šestnáctky, kde úřadoval Korbel – 0:1. Další stoprocentní příležitost Chlebičova zahodil Černohorský. Domácí litovali nadějného nájezdu Kožušníka, který zamířil příliš vysoko. Zkraje druhé půle na sebe opět upozornil Korbel, jenže po asistenci Kužela měl poměrně vychýlenou mušku. Na časomíře zrovna naskočila 58. minuta, když Koneczný posunul balon na Bugu, po jehož centru Lukovics vychytal nejen Korbela, ale také dorážejícího Černohorského. Za Štěpánkovice si Stromský šikovně narazil míč s Kožušníkem, jenže také brankář Hegar se vyznamenal. Domácí se tak dočkali až v nastaveném čase. Harazim ještě neuspěl, ale za ním stojící Husovský už nekompromisně vymetl šibenici – 1:1. Výsledná remíza ponechala obě mužstva v tabulkovém podpalubí.

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Harazim, trenér Štěpánkovic: Tenhle bod bych neoznačil ani jako zlatý, ale spíše jako diamantový. Můžeme za něj poděkovat brankáři Lukovicsovi a střelecké nemohoucnosti soupeře. Musím sportovně uznat, že byl Chlebičov mnohem lepším mužstvem. My jsme těžce lepili sestavu, když dostali příležitost mladí kluci. První poločas ještě ušel, ale po přestávce to byla bída.“

SK Viktorie Chlebičov
Lukáš Gabaj, asistent trenéra Chlebičova: „Jsme hodně zklamaní. Dá se říct, že jsme ztratili dva body. Kluci se snažili, soupeře jsme jasně přehrávali, ale trápili jsme se střelecky. Už po prvním poločase mělo být rozhodnuto. Utkání jsme kontrolovali až do nastaveného času, kdy jsme dostali smolný gól. Byl to zápas blbec.“

M. Lukovics [-] - F. Stromský [-] (82. J. Machala [-] ) , D. Kožušník [-] , J. Tomíček [-] , M. Grigarčík [-] (46. T. Tomíček [-] ) , M. Samson [-] , R. Krzisch [-] , L. Kufka [-] (46. T. Kolečkář [-] ) , R. Husovský [-] , D. Novák [-] (36. L. Peterek [-] ) , R. Heider [-] (78. D. Harazim [-] )

J. Hegar [-] - L. Kužel [-] , R. Kutty [-] , M. Starý [-] , V. Koneczný [-] , M. Dzierža [-] , A. Černohorský [-] (82. F. Woch [-] ) , A. Korbel [-] , L. Buga [-] , D. Drexler [-] (28. M. Stošek [-] ) , R. Kolig [-] (85. J. Otlík [-] )

ŽK: 30. D. Novák , 44. F. Stromský - 31. L. Kužel , 59. M. Stošek , 68. L. Buga .
Počet diváků: 170. Rozhodčí: BORÁŇ Tomáš - POLEDNÍK Radek, PODRACKÝ Pavel.