1.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Stachy neudržely nadějný náskok, po přestávce je hattrickem sestřelil Hoch

23. J. Pešl , 42. J. Pěnek , 55. P. Záleský - 51. J. Hoch , 62. J. Hoch , 79. J. Sýkora , 89. J. Hoch (p.)
19

Domácí se tentokrát vůbec nesešli a na hřiště tak musel 15letý Lutovský a veterán J. Kraml. Hosté naopak přijeli i s několika hráči A týmu. Diváci byli natěšeni na pořádný fotbal, protože bezfotbalová pauza už byla dlouhá.

Záleský obešel dva obránce, předložil míč Pešlovi, ten se nemýlil

Bylo však vidět, že hráčům chybí herní praxe a na hřišti kupili chybu na chybu. Pěkných akcí bylo poskrovnu a až ve 23. minutě obešel Záleský dva obránce, předložil míč Pešlovi a ten nechytatelně zavěsil – 1:0. Hra byla nadále rozháraná a šance se rodily víceméně jen po standardních situacích. Ve 42. minutě zahrával přímý kop Pek a jeho střílený centr pohotově uklidil do sítě Pěnek – 2:0.

Hoch z penalty dokonal hattrick a otočil skóre

Po přestávce hosté prostřídali a získali převahu. V 52. minutě po chybě domácího stopera snížil pohodlně Hoch na 2:1. Stachovští znervózněli a hra se jim přestala dařit. Výjimkou byla 62. minutě, kdy Záleský tečovanou střelou zvýšil na 3:1. V 70. minutě však brankář Šebánek vyrazil míč k obránci, ale ten dlouho váhal s odkopem až rychlý Hoch míč dopravil do sítě – 3:2. Od té doby domácí hráči místo hraní spíše diskutovali s hlavním rozhodčím, který se jim za to odvděčil v 80. minutě, kdy pískl přímý kop z hranice šestnáctky a hosté po jeho rozehrání ze skrumáže před brankou vyrovnali na 3:3. Střelcem branky byl Sýkora. A aby toho nebylo pro domácí málo tak v 90. minutě dostali hosté výhodu pokutového kopu, který Hoch proměnil – 3:4.

Autor: Sokol Stachy

TJ Sokol Stachy
Sokol Stachy: Stachy zásluhou své nedisciplinovaností a také trochu zásahem „vyšší moci“ přišly zcela zbytečně o první body.

R. Šebánek [-] - D. Pek [-] , L. Hovorka [-] , O. Kroupa [-] (70. M. Vozobule [-] ) , A. Lutovský [-] , J. Pěnek [-] , P. Záleský [-] , J. Pešl [-] , J. Kraml [-] (46. V. Lukeš [-] ) , P. Foltýn [-] , J. Dvořák [-]