Syrovátka Jan
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Lhenice - Husinec 1:0 (1:0) 18.06. 15:00 -
Kestřany - Větrovy 2:5 (2:2) 11.06. 13:30 -
Bělčice - Vacov 2:2 (2:2) 04.06. 17:00 -
Milevsko B - Planá n.Luž. 0:1 (0:0) 28.05. 17:00 -
Bystřice - D.Bukovsko 2:1 (1:0) 07.05. 17:00 -
Kluky - Hradiště 0:8 (0:6) 30.04. 16:00 -
H. Žďár - Třeboň B 2:3 (1:3) 23.04. 10:30 -
D. Dvořiště - Větřní 3:0 (0:0) 06.11. 14:00 -
Cehnice - Stachy 2:2 (1:1) 23.10. 15:30 -
Větrovy - Sepekov 1:2 (0:1) 16.10. 15:30 -
Sedlec - T.Sviny B 8:2 (5:0) 02.10. 16:00 -
Sousedovice - Husinec 4:0 (2:0) 25.09. 13:00 -
Dražejov - Hoštice 2:1 (1:0) 18.09. 16:30 -
Chotoviny - Ml. Vožice 4:1 (3:0) 04.09. 17:00 -
Planá n.Luž. - Jistebnice 1:1 (1:0) 21.08. 10:30 -
Bělčice - Hoštice 0:1 (0:1) 14.08. 17:00 -
Chyšky - Kluky 7:0 (3:0) 04.10. 15:00 -
Chotoviny - Chyšky 2:1 (1:1) 26.09. 16:30 -
Lhenice - Boršov 0:0 (0:0) 12.09. 17:00 -
Frymburk - Větřní 1:0 (0:0) 05.09. 17:00 -
Stachy - Osek B 3:4 (2:0) 22.08. 15:00 -
Studená - Lomnice 5:1 (4:1) 09.11. 14:00 -
Prachatice B - Čkyně 1:0 (0:0) 03.11. 10:30 -
Chyšky - Kluky 1:1 (0:0) 20.10. 15:00 -
Větřní - Dříteň 8:3 (2:3) 12.10. 12:00 -
Čkyně - Dražejov 3:0 (0:0) 07.09. 17:00 -
Osek B - Bělčice 2:4 (1:2) 31.08. 17:00 -
Hoštice - Prachatice B 4:3 (3:2) 24.08. 13:30 -
Čkyně - Prachatice B 2:0 (2:0) 15.06. 17:00 -
Chotoviny - Sepekov 4:2 (1:1) 01.06. 17:00 -
Chelčice - Strunkovice 0:1 (0:1) 25.05. 17:00 -
Osek B - Chelčice 4:3 (0:2) 05.05. 16:00 -
H. Planá - Vltavan 0:0 (0:0) 13.04. 13:00 -
Vacov - Chelčice 6:4 (2:2) 30.03. 11:30 -
Cehnice - Sousedovice 0:0 (0:0) 03.11. 14:00 -
Chyšky - Božetice 1:0 (1:0) 21.10. 15:00 -
Čkyně - Cehnice 1:1 (1:1) 13.10. 15:30 -
Č. Velenice - Bystřice 5:5 (1:3) 23.09. 16:30 -
Sepekov - Větrovy 0:3 (0:1) 08.09. 17:00 -
Volyně - Bělčice 1:2 (0:1) 01.09. 17:00 -
Hradiště - Řepeč/Opařany 2:0 (1:0) 18.08. 17:00 -
Volyně - Vacov B 2:1 (1:0) 09.06. 17:00 -
Zdíkov - Stachy 1:3 (0:2) 27.05. 16:00 -
N.Ves-Brloh - Ledenice 3:2 (2:1) 13.05. 17:00 -
Čkyně - Cehnice 0:0 (0:0) 05.05. 17:00 -
Boršov - Roudné B 2:0 (1:0) 14.04. 13:00 -
Chvalšiny - Frymburk 0:2 (0:1) 07.04. 16:30 -
Netolice - Cehnice 5:1 (1:0) 04.11. 11:30 -
Hradiště - Osek B 3:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Frymburk - Suchdol 0:2 (0:1) 14.10. 15:30