3.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2019-2020

--

Strmilov otočil zápas v Popelíně a slaví další výhru

16. L. Danyi - 48. L. Dudek , 58. O. Nečeda , 61. O. Nečeda
28

Fotbalisté Popelína po předchozí remíze v Číměři tentokrát ztratili všechny body. V domácím utkání se Strmilovem vedli, ovšem Strmilov zkraje druhého poločasu zápas otočil a slavil zisk tří bodů. Pro Strmilov je to druhá výhra v nové sezóně. Pět branek ve dvou zápasech vstřelil strmilovský Ondřej Nečeda.

Jedinou branku poločasu obstaral Danyi

S Popelínem jsme chtěli navázat na předešlý zápas s Kunžakem a odvézt si domů tři body. Začátek zápasu vypadal slibně, kdy jsme si během deseti minut vypracovali hned několik tutovek, jenže ty jsme neproměnili a naopak první branku vstřelil soupeř, když se trefil Ladislav Danyi. První poločas se nesl v duchu nepřesností na obou stranách a pro diváka to musela být nekoukatelná kopaná. Do kabin se odcházelo za jednobrankového vedení domácích

Hosté dokázali nepříznivý stav otočit o odvézt tři body

Do druhého poločasu jsme hru trošku zklidnili a začali hrát více po zemi. Opět jsme si začali vytvářet šance a podařilo se vyrovnat gólem, který vstřelil Ladislav Dudek. Poté se ještě trefil dvakrát Ondřej Nečeda a odvezli jsme si výhru 1:3.

Autor: M. Lehejček