JANÁK Pavel
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Novosedly - Dačice B 1:7 (1:3) 03.06. 17:00 -
Peč - St. Hobzí 1:2 (0:0) 08.05. 13:30 -
Dačice B - Strmilov 1:2 (1:1) 07.05. 15:00 -
Bystřice B - Suchdol B 8:0 (5:0) 12.11. 14:00 -
Buk B - Rapšach 0:4 (0:0) 22.10. 14:00 -
Strmilov - St. Hobzí 2:1 (2:1) 01.10. 16:00 -
Peč B - Cizkrajov 3:1 (3:0) 10.09. 16:30 -
Klikov - Lodhéřov 2:2 (0:1) 18.06. 15:00 -
Popelín - Stráž 0:2 (0:1) 28.05. 13:30 -
Popelín - Bystřice B 8:0 (5:0) 15.05. 14:30 -
Dačice B - Třebětice B 0:2 (0:1) 04.10. 13:00 -
Dešná - Třebětice B 2:2 (0:0) 19.09. 16:30 -
Suchdol B - Jarošov 4:0 (1:0) 09.11. 10:00 -
Peč - Popelín 1:1 (0:0) 02.11. 14:00 -
St. Hlína - Jarošov 2:2 (2:0) 19.10. 15:30 -
Chlum - N.Včelnice B 5:5 (2:3) 19.10. 12:30 -
Popelín - Strmilov 1:3 (1:0) 24.08. 14:00 -
Novosedly - Stráž 3:1 (1:1) 25.05. 17:00 -
Dešná - Třebětice B 2:2 (1:0) 18.05. 17:00 -
Třebětice B - Peč B 2:1 (2:0) 27.04. 15:00 -
Peč B - Dešná 6:1 (2:0) 21.10. 14:00 -
Peč - Strmilov 0:0 (0:0) 23.09. 14:00 -
Strmilov - Chlum 4:0 kont. (4:0) 16.09. 16:30 -
Dešná - Třebětice B 2:1 (2:0) 10.09. 15:00 -
St. Hobzí - Peč 2:1 (2:0) 03.09. 15:00 -
H. Pěna - Staňkov 0:3 (0:1) 26.08. 17:00 -
Plavsko - Majdalena 4:0 (3:0) 04.06. 16:00 -
Strmilov - Bystřice B 3:3 (3:1) 27.05. 17:00 -
Studená - St. Hobzí 1:2 (1:1) 21.05. 16:00 -
Třebětice B - Cizkrajov 5:2 (2:1) 14.05. 15:00 -
St. Hobzí - Strmilov 2:3 (0:3) 30.04. 15:00 -
Popelín - Suchdol B 2:0 (1:0) 15.04. 16:30 -
H. Pěna - St. Město 0:3 (0:1) 08.04. 16:30 -
St. Hlína - Suchdol B 2:2 (1:1) 05.11. 14:00 -
Studená - St. Hlína 3:0 (2:0) 29.10. 14:00 -
Třebětice B - N.Včelnice B 1:8 (0:5) 23.10. 15:00 -
Novosedly - Č. Velenice 1:3 (0:1) 15.10. 15:30 -
St. Hobzí - Studená 5:0 (0:0) 09.10. 15:00 -
N.Včelnice B - Jarošov 6:1 (3:1) 02.10. 16:00 -
Peč - Třebětice B 7:0 (3:0) 17.09. 15:00 -
St. Hobzí - Staňkov 5:2 (2:2) 11.09. 15:00 -
Rudolec - Cizkrajov 1:1 (1:1) 03.09. 17:00 -
St. Hobzí - Č. Velenice 2:4 (2:2) 21.08. 15:00 -
Studená - Suchdol B 1:3 (1:1) 20.08. 16:00 -
Slavonice - Dešná 2:3 (2:0) 12.06. 16:00 -
Popelín - Strmilov 3:4 (2:2) 11.06. 17:00 -
Strmilov - Staňkov 6:1 (4:0) 04.06. 17:00 -
St. Hobzí - Strmilov 1:5 (0:4) 29.05. 15:00 -
Peč - Třebětice B 2:1 (1:0) 28.05. 15:00 -
Suchdol B - Slavonice 1:2 (0:1) 21.05. 17:00