13.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Rezerva Nového Rychnova si poradila s Jiřicemi

19

Do Nového Rychnova zajížděly Jiřice s vidinou poskočení v tabulce do první poloviny. Nicméně domácí je o obody obrali a na svého soupeře se dotáhli i v tabulce.

První dvacetiminutovka rozhodla o osudu celého utkání

Od prvních minut byla znát jasná převaha Nového Rychnova, který dobře a vysoko napadal, což dělalo jiřickým značné problémy. Z jejich častých ztrát pramenili rychlé a ve většině případů precizně zahrané útočné akce domácích, kterým se tak hned čtyřikrát podařilo dostat skrze otevřenou jiřickou obranu a skórovat takřka do prázdné branky. Když hosté z Jiřic pohrdli i nabídkou na alespoň čestný úspěch v podobě nařízené penalty, šlo se do šaten za stavu 4:0 pro Rychnov.

Hosté ve druhém poločase manko nesmazali

V druhém poločase aktivita Rychnova opadla a do hry se kupodivu dostali Jiřice. Těm vlila novou krev do žil hlavně krásná kombinační akce na konci které proměnil samostatný únik P. Příhoda. Jen o pár minut později se z hranice šestnactky trefil pod břevno D. Vincenc, čímž snížil na 4:2 a rázem zase bylo o co hrát. Další chyba v rozehravce Jiřic, po které nařízenou penaltu proměnil D. Brtnický však vzala naděje na zvrat. Na tom nic nezměnila ani branka J. Vincence v samotném závěru utkání, když z malého vápna doklepl do branky ideální přihrávku za obranu.

SK Jiřice
Jakub Vincenc (hráč): Začátek zápasu jsme totálně prospali. Nedokázali jsme se vyrovnat s důrazem domácích a místo zvýšeného nasazení a větší ochoty pomoci hlavně v defenzivní činnosti jsme jen zbytečně diskutovali a rozhazovali rukama jeden na druhého. Po přestávce tempo rychnovských i vinou několika střídání opadlo, ale smazat čtiřbrankový náskok, bylo nad naše síly. Nezbývá tak než pogratulovat soupeři k zaslouženému vítězství a poděkovat klukům z dorostu, kteří nám opět hodně pomohli a zelepili díry v naší sestavě.

TJ Start Nový Rychnov B
J. Holan [-] - N. Šíma [-] , M. Nguyen [-] (75. P. Barták [-] ) , D. Brtnický [-] , K. Vajda [-] , T. Faltýnek [-] (78. T. Blažek [-] ) , M. Čech [-] (46. F. Nečada [-] ) , M. Klouda [-] , J. Červenka [-] , V. Březina [-] (60. O. Kratochvíl [-] ) , D. Novák [-]

SK Jiřice
R. Zabloudil [-] - P. Příhoda [-] , D. Vincenc [-] , M. Jirků [-] , J. Dvořák [-] , F. Čepelák [-] (46. J. Řezáč [-] ) , J. Plaček [-] , R. Čepl [-] , M. Novák [-] , J. Vincenc [-] , P. Koten [-]

ŽK: 38. M. Nguyen , 41. M. Čech , 45. J. Červenka - 44. J. Vincenc , 51. R. Čepl , 82. M. Novák .
Hráči zápasu: D. Brtnický .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: ŠENIGL Jiří - CIRHAN Miloš (N), SADSKÝ Stanislav (N).