6.kolo, Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , 2019-2020

--

--

Olešník "B"/Temelín rozhodl o výhře nad Římovem už v první půli

17

Se stejnou bodovou bilancí vstupovali do zápasu na hřišti v Temelíně domácí hráči rezervy Olešníku proti hráčům z Římova. V loňském ročníku vzájemné zápasy těchto dvou týmů nenabídly mnoho branek, tudíž diváci jistě očekávali nějaké vylepšení statistik.

Po půli bylo o vítězi takřka rozhodnuto

Od úvodních minut dominovali na hřišti domácí hráči a radovali se i z první branky, kdy Lukáš Říha z ostrého úhlu v 8. minutě poslal Olešník do vedení - 1:0. Hosté po úvodní inkasované brance ještě více znejistěli a kupili jednu chybu za druhou, což domácí hráči začali trestat. Nejdříve ve 24. minutě Petr Vornay - 2:0 a asi o deset minut později ve 35. minutě Josef Fořtel - 3:0. Na konečných 4:0 po prvním poločase uzavřel svou druhou brankou v utkání domácí Petr Vornay těsně před odchodem do kabin ve 44. minutě.

Hostům se podařilo rodící se debakl zastavit a rozdíl alespoň snížili

Do druhého poločasu nastoupili hosté s tím, že nemají co ztratit. Podařilo se jim nejenom hru vyrovnat, ale v 54. minutě díky vydařené střele Lukáše Froňka i snížit stav zápasu - 4:1 a v 65. minutě vykřesal ještě malou jiskřičku naděje ke zdramatizování zápasu Petr Žáček, jenž přidal druhý gól hostů - 4:2. Do dalších šancí se už pak ale hosté nedostali a v závěru utkání se spíše víc debatovalo, než hrálo. V samotném závěru utkání pečetil domácí vítězství v 88. minutě svojí druhou brankou Lukáš Říha - 5:2

TJ Sokol Římov
Pavel Crkva ( hráč ): Blahopřeji Olešníku. U nás musíme doufat, že budeme příští kolo hrát alespoň tak, jako dnes druhý poločas.

FK Olešník B / Temelín
O. Cihla [-] - T. Kouba [-] , J. Fořter [-] , J. Kříž [-] , L. Rajtoral [-] , S. Vařák [-] , R. Chlumecký [-] , P. Vornay [-] , L. Říha [-] , V. Havlíček [-] , P. Mach [-]

J. Kothánek [-] - F. Kukačka [-] , P. Crkva [-] , M. Michal [-] , J. Daniel [-] , P. Havlíček [-] , P. Maršík [-] , P. Maršán [-] , P. Žáček [-] , J. Martiš [-] , M. Bauer [-]

ŽK: 78. M. Bauer .
Hráči zápasu: P. Vornay , L. Říha .
Místo: Temelín. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Feitl Jaroslav - SLEPIČKA Jan (N), KORCH Jiří (N).