26.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Buk se rozloučil s okresem výhrou, soutěž vyhrál s náskokem 29 bodů!

19

Už jistý postupující Buk přivítal v posledním kole Jarošov. První poločas sice branku nepřinesl, ale ve druhé půli se Patr Jaroš dvakrát trefil do černého a první tým tabulky slaví další výhru. Buk vyhrál okresní přebor s náskokem neuvěřitelných 29 bodů!

Po poločase se šlo do kabin na nerozhodného stavu

Poslední kolo této sezóny, jeden tým už měl jistotu postupu, druhý už neměl co ztratit. Zápas začínal netradičně už ve 14 hodin a dusné počasí nebylo pro fotbal zrovna ideální. Tomu odpovídal i úvod utkání, který byl z obou stran rozpačitý a oběma celkům chyběla motivace. První poločas proběhl téměř bez výraznějších šancí. Oběma týmům chyběla střelba a kreativita ve finální fázi a tak se šlo do kabin za bezgólového stavu.

Dvě branky Jaroše rozhodly zápas

A jak už to tak v zápasech Buku s Jarošovem bývá, začal úřadovat Petr Jaroš. Ve 47. minutě kolmou střelou po zemi na vzdálenější tyč prostřelil golmana Blažka. To dalo domácím klid na balónu a jejich hra se zpřesnila. Hosty, ale také obdržený gól nakopl a zatlačili na pilu a vypracovali si pár dobrých šancí, které ale buď skončili mimo branku nebo je pochytal brankář Vondrák. V 78. minutě si vzal míč opět Petr Jaroš, obešel tři nebo čtyři hráče a zvýšil skóre na konečných 2:0.