25.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2018-2019

--

--

Kameňák doma remizoval s Hrdějovicemi 1:1

17

Úvodní poločas zápasu 25. kola III. třídy mezi rezervou Kamenného Újezdu a Hrdějovicemi byl ve znamení dominance domácího výběru, který si vypracoval hned několik vážnějších příležitostí. Jako první se ovšem až před změnou stran prosadil hostující Hůda, vedení Hrdějovic v zápase trvalo do 70. minuty, než na druhé straně vyrovnal Černý. Další branky už nepadly a zápas skončil remízou 1:1.

TJ Sokol Kamenný Újezd B
C. Harms [-] - J. Komberec [-] , P. Petkov [-] - F. Filip [-] , A. Černý [-] , L. Fousek [-] , J. Rožboud [-] , J. Červonyj [-] - J. Vlček [-] , R. Soukup [-] - J. Havlíček [-]

TJ Slavoj Hrdějovice B
J. Polák [-] - M. Miklík [-] , J. Beran [-] , M. Čírkov [-] , T. Hondlík [-] , M. Kotlas [-] , M. Hrdlička [-] , J. Hůda [-] , M. Votruba [-] , L. Hulec [-] , O. Lipold [-]

ŽK: 5. J. Beran .
Hráči zápasu: F. Filip .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: BUŘIČ Josef - KUČERA Jan (N), HAMBERGER František (N).