11.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

Fulnek vyhrál tenisově

15

Fulnek s přehledem porazil Štěpánkovice.

Štěpánkovice dostaly ve Fulneku pořádnou lekci, když za silným soupeřem zaostaly ve všech herních činnostech. Domácí od začátku létali na trávníku jako motorové myši, takže hostům se z jejich útočných výpadů musela pořádně motat hlava. V prvním poločase se však od Fulneku odklonila štěstěna, protože několikrát trefil brankovou konstrukci. Jedinou výjimku představovala 20. minuta, kdy se prosadil Ďurica – 1:0. Domácí forvard radostně pumpoval pěstí ve vzduchu i krátce po přestávce, protože zvýšil náskok svého mužstva na 2:0. Během dalších necelých deseti minut hosté ještě dvakrát inkasovali, takže byli zralí na ručník. Po úspěšném zásahu Vašiny se na ukazateli skóre objevil ostudný stav 5:0. Ve štěpánkovickém dresu zaslouží pochvalu pouze nestárnoucí veterán Vlastimil Harazim, který nejprve načechral přesný centr na hlavu Bartuska a pak se dokonce sám gólově prosadil po asistenci Večerka. Mezi tyto momenty se ještě vklínila branka domácího Pavla Zagola, takže konečný výsledek zněl 6:2. Rozjetý Fulnek tedy může jen litovat špatného vstupu do soutěže, protože jinak by patřil k hlavním aspirantům postupu.

TJ Sokol Štěpánkovice
Dušan Christoph, hrající trenér Štěpánkovic: „Domácí nás přejeli jako parní válec. Dá se říct, že jsme ještě ve Fulneku uhráli přijatelný výsledek. Mohlo to skončit mnohem hůře. Domácí ukázali obrovskou kvalitu. Pohybovali se v obrovské rychlosti, takže jsme vůbec nestíhali a kupili jsme chyby. Byl to opravdu kolotoč, jaký dlouho nepamatuji.