9.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2018-2019

--

Kobeřice přemohly Ludgeřovice

18

Šimeček hatrrickem sestřelil Ludgeřovice.

Kobeřice potvrdily proti trápícím se Ludgeřovicím roli favorita, když k vítězství nakročily již ve 3. minutě. Po přetaženém centru Petra Stuchlíka vracel Kryštof balon do malého vápna, kde úřadoval domácí snajpr Šimeček – 1:0. Zanedlouho hosté po rohu Kryštofa nepokryli na pětce Robina Wirtha, jehož pohotový volej však přeletěl i ochrannou síť. Skóre se tedy podruhé měnilo ve 21. minutě, kdy vyslal Petr Stuchlík průnikový pas na rozběhnutého Šimečka a ten znovu prokázal instinkt zabijáka – 2:0. Šimeček mohl v první půli zkompletovat čistý hattrick, jenže po hrubce gólmana Hájka nezvládl zakončení. Druhou půli otevřela slibná příležitost Pěntky, který ovšem po standardní situaci Vojtka nedokázal balon zvednout přes brankáře Štencela. V 57. minutě se opět přihlásil o slovo Šimeček, když mu adresoval skvostnou přihrávku Kryštof, ale Ludgeřovice infarktovou chvilku přežily. Šimeček ale neházel flintu do žita. Toužebně očekávané třetí trefy se dočkal v 72. minutě. Agilní Kryštof směřoval do šestnáctky prudký centr a Šimeček stál ve správný moment na správném místě – 3:0.

TJ Sokol Kobeřice
Martin Halfar, předseda TJ Sokol Kobeřice: „Ze zápasu jsem měl obavy, ale kluci naštěstí soupeře nepodcenili. Hodně nám pomohl rychlý gól, po němž jsme mohli být v klidu. Po druhé vstřelené brance už jsme zápas naprosto kontrolovali. Ludgeřovice potvrdily, že se momentálně nacházejí v krizi, protože nás vůbec neprověřily.“

TJ Ludgeřovice
Michal Pěntka, útočník Ludgeřovic: „Dneska nám chybělo několik hráčů, což se dost podepsalo na našem výkonu. Navíc se v letošní sezoně dost trápíme, takže jsme toho moc nevymysleli. Chybí nám větší klid na míči. Velké problémy nám dělaly balony za naši obranu, kam nabíhali jejich rychlí útočníci. Kobeřice vyhrály naprosto zaslouženě.“

P. Štencel [-] - P. Hartmann [-] , P. Ševior [-] (9. J. Čujek [-] ) , Z. Kryštof [-] , A. Kubný [-] , P. Stuchlík [-] (77. M. Stříbný [-] ) , P. Mezera [-] (66. J. Oberherr [-] ) , R. Wirth [-] , J. Buchta [-] (77. R. Stuchlík [-] ) , R. Wirth [-] , A. Šimeček [-]

T. Hájek [-] - J. Adámek [-] , D. Lischka [-] (83. D. Nagy [-] ) , R. Koval [-] (82. M. Mikulík [-] ) , J. Mudroch [-] , M. Vojtek [-] , R. Bělan [-] , V. Horák [-] , R. Konečný [-] (46. M. Pěntka [-] ) , M. Postředník [-] , T. Krumpholz [-]

ŽK: 19. P. Hartmann .
Počet diváků: 175. Rozhodčí: TVARDEK Erik - KIELAR Jakub, ŠABACKÝ Filip.