Zdeněk Kryštof
2026-2027
| Pozice | Útočník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Sokol Kobeřice |
| 2020-2021 | SK Meteor Strahovice |
| 2019-2020 | TJ Sokol Šilheřovice |
| 2019-2020 | TJ Sokol Kobeřice |
| 2015-2016 | TJ Sokol Kobeřice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Moravskoslezský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 950 (ø 86,36) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 09.08. 16:00 | Kobeřice - Krnov | 4:0 (3:0) | 77 | 77 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 16.08. 16:30 | Háj - Kobeřice | 1:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:00 | Kobeřice - Vřesina | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.08. 17:00 | Petrovice - Kobeřice | 2:3 (0:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:00 | Jakubčovice - Kobeřice | 2:4 (1:4) | 63 | 63 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 05.09. 10:30 | Český Těšín - Kobeřice | 1:2 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 16:00 | Kobeřice - Brušperk | 5:1 (3:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Vítkovice B - Kobeřice | 3:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 15:30 | Kobeřice - Staré Město | 2:3 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:00 | Koblov - Kobeřice | 2:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Kobeřice - Orlová | 6:1 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 8 | 680 (ø 85,00) | 1 (ø 0,12) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 29 | 2427 (ø 83,68) | 3 (ø 0,10) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 24 | 1520 (ø 63,33) | 5 (ø 0,20) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 28 | 2164 (ø 77,28) | 5 (ø 0,17) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 25 | 1944 (ø 77,76) | 2 (ø 0,08) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 29 | 2336 (ø 80,55) | 4 (ø 0,13) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. B | 7 | 603 (ø 86,14) | 1 (ø 0,14) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 13 | 878 (ø 67,53) | 1 (ø 0,07) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,07) |
| Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A | 5 | 415 (ø 83,00) | 4 (ø 0,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. A | 21 | 1775 (ø 84,52) | 4 (ø 0,19) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. A | 24 | 1867 (ø 77,79) | 4 (ø 0,16) | 7 (ø 0,29) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 1 | 60 (ø 60,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 29 | 2531 (ø 87,27) | 6 (ø 0,20) | 6 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 29 | 2121 (ø 73,13) | 5 (ø 0,17) | 4 (ø 0,13) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 2 (ø 2,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) |




