Boris Förster
2026-2027
| Číslo hráče | 8 |
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 8.6 |
Kariéra
| 2021-2022 | TJ Unie Hlubina |
| 2020-2021 | MFK Havířov |
| 2020-2021 | FK SK Polanka nad Odrou |
| 2016-2017 | MFK Havířov |
Zápasy v sezóně 2026-2027
MSFL
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 31.07. 17:30 | Hlubina - Brno B | 8:2 (6:2) | 12 | 78 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 05.09. 16:00 | Hlubina - Uh. Brod | 1:1 (1:0) | 6 | 84 | 0 | 0 | 0 | ne | ||
| 13.09. 10:15 | Havířov - Hlubina | 0:0 (0:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne | |||
| 19.09. 15:30 | Hlubina - Polanka | 1:1 (1:0) | 0 | 0 | 0 | 0 | ne |
Moravskoslezský | 1.A třída sk. A
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1080 (ø 90,00) | 11 (ø 0,91) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 16:30 | Hlubina B - D.Benešov | 1:3 (1:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 16:30 | Hlubina B - Slavkov | 5:2 (2:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 16:00 | Stará Bělá - Hlubina B | 2:3 (0:3) | 90 | 2 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:00 | Hlubina B - Darkovičky | 5:1 (4:0) | 90 | 3 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Bolatice - Hlubina B | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 15:30 | Hlubina B - Strahovice | 3:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 26.09. 15:30 | V. Heraltice - Hlubina B | 6:1 (4:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 15:00 | Hlubina B - MFK Bruntál | 2:3 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:00 | Oldřišov - Hlubina B | 2:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 18.10. 14:30 | Hlubina B - Chlebičov | 6:3 (5:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 25.10. 14:30 | Kozmice - Hlubina B | 6:2 (4:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 31.10. 14:00 | Darkovice - Hlubina B | 3:3 (2:2) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 2 | 18 (ø 9,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | 1.A třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 7 (ø 1,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 23 | 1053 (ø 45,78) | 0 (ø 0,00) | 7 (ø 0,30) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | 1.B třída sk. B | 12 | 1080 (ø 90,00) | 12 (ø 1,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| MSFL | 33 | 2457 (ø 74,45) | 6 (ø 0,18) | 5 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 28 | 2371 (ø 84,67) | 11 (ø 0,39) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 25 | 2222 (ø 88,88) | 5 (ø 0,20) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Krajský přebor | 24 | 2043 (ø 85,12) | 6 (ø 0,25) | 4 (ø 0,16) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 10 | 848 (ø 84,80) | 4 (ø 0,40) | 2 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize F | 13 | 1166 (ø 89,69) | 7 (ø 0,53) | 2 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 14 | 1145 (ø 81,78) | 1 (ø 0,07) | 3 (ø 0,21) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 26 | 2165 (ø 83,26) | 8 (ø 0,30) | 4 (ø 0,15) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Divize E | 11 | 765 (ø 69,54) | 1 (ø 0,09) | 3 (ø 0,27) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




