8.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2018-2019

--

Chrást přivezl ze Zruče cenný bod

47. D. Sperl - 45. P. Bruj
15

Rezerva Zruče nepotvrdila na domácí půdě proti Chrástu v řádné hrací době roli favorita, když s týmem z chvostu tabulky pouze remizovala 1:1. Domácí si pak spravili chuť alespoň penaltovém rozstřelu, v němž utrhli prémiový bod.

Hosté udeřili v závěru poločasu

Domácí nastoupili proti poslednímu Chrástu v roli favorita, ovšem očekávaný úvodní tlak se nekonal. Hosté drželi vyrovnanou partii a sami dokázali i hrozit. Navíc stačili udeřit krátce před přestávkou, kdy je poslal do vedení Petr Bruj.

Sperl rychle vyrovnal, na remíze se pak už nic nezměnilo

Hráči Zruče zřejmě dostali v kabině pořádnou sodu a domácí lavička se také pokusila oživit hru hned dvojitým poločasovým střídáním. To se v úvodu druhé půle rozhodně vyplatilo, protože hned po dvou minutách hry srovnal Dominik Sperl. Poté ale domácí výkon opět upadl a Chrást dokonce sahal po výhře, když rozhodčí hostům upřel zřejmě regulérní gól. Po normální hrací době však zápas skončil 1:1 a rozhodovat musely penalty.

Penalty vyzněly pro Zruč

V penaltovém rozstřelu se už lépe dařilo domácím, kteří ho i díky brankáři Bergerovi urvali poměrem 4:2.

TJ Zruč B
Jaroslav Mastný (trenér): Od začátku jsme hráli špatně. Kluci to asi podcenili. To ještě Chrást vstřelil zřejmě regulérní branku, kterou ale rozhodčí neuznal, čemuž se všichni divili. Takže jsme možná měli i prohrát. Že jsme poskočili na čtvrté místo je pozitivní, ale hra byla špatná a určitě jsme chtěli vyhrát za tři body, takže z tohoto pohledu jsme zklamaní