17.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

--

--

Velkolepý obrat v Kamenici nad Lipou.

0

Trápení favoritů v Poutník lize pokračuje. Stejně jako Obratań prohrála s Žirovem, prohrál i vedoucí Maraton Pelhřimov na hřišti Kamenice nad Lipou.

Hrál se pohledný fotbal plný šancí. První branka padla však až ve 30. minutě. Brance předcházelo několik šancí na obou stranách. V 6.minutě Kašparec poslal tvrdou střelu na brankáře Vaverku, ale toho nepřekvapil. Ani další pokus Kašparce v 9.minutě nebyl úspěšný – tvrdá střela z dálky mířila nad břevno. Ve 12.minutě pelhřimovský Pahr poslal míč hlavou vedle tyče. Ve 30.minutě již poslal míč za záda brankáře Macháčka Růžek a bylo to  0 : 1. Domácí pak ve 40.minutě nastřelili břevno. Hosté také ve 43.minutě pouze do břevna. Druhý poločas však patřil domácím. Ve 48.minutě srovnal na 1 : 1 Schober Aleš z pokutového kopu. V 56.minutě Filípek dokonal obrat na 2 : 1 po průniku do vápna a tvrdé střele k tyči. V 71.minutě Filípek nastřelil tyč. V 85.minutě byl v šanci opět Filípek - nejlepší hráč utkání, střílel těsně vedle tyče. kamenice nad Lipou tak překvapivě obrala favorita z pelhřimova o všechny body.