Redaktor: Jonatan Hána

Rozhovor

Pavel Kubů: Párkrát jsem hrál s Lukášem Masopustem

Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 17.06.2015 11:59 Jonatan Hána 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Je jím Pavel Kubů. 17- letý krajní záložník či útočník hraje v dresu Božejova. Pavel vstřelil o víkendu dvě branky do sítě Žirova a pomohl tak k vítězství svého týmu 4:2. Božejov se díky vítězství zachránil v soutěži. Pavel Kubů hraje v Božejově již od přípravky. Studuje Střední průmyslovou školu v Pelhřimově, rád jezdí na kole a patří do sboru dobrovolných hasičů.

Rozhovor

Michal Kopecký: Do Želivu jsem se přestěhoval za svou přítelkyní

Vysočina | Pelhřimov | III. třída
Vysočina Pelhřimov 17.06.2015 11:59 Jonatan Hána 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím 20-letý fotbalista, Michal Kopecký. Záložník Želivu vstřelil Lukavci hattrick a pomohl k vítězství svého týmu 6:2. nadějný fotbalista pochází z Jižních Čech a do Želivu se přestěhoval za přítelkyní, která je na fotografii společně s Michalem.

Reportáž

Božejov v poledním kole obral o body Žirov


Poslední utkání sezony se nesla v poklidném tempu. Domácí hráči Žirova zvládli nemyslet na dokopnou pouze první poločas.


Reportáž

Kopecký pomohl třemi góly k vítězství Želiva


Zápas bohatý na góly vyzvěl nakonec lépe pro domácí Želiv. Zápas zakončil  svým prvním gólem v sezóně obránce Milan Josl.  


Reportáž

Senožaty s Velkou Chyškou zakončily sezónu remízou


Oba týmy podaly nadprůměrný výkon. Hráči se rychle napadali, takže nebyla nouze o souboje a rychlou kombinaci. V zápase tak nakonec gól nepadl. Vzhledem k průběhu je dělba bodů spravedlivá.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 26.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

14.06.2015 23:49 Jonatan Hána 0

 

Pozor změna! Byla prodloužena doba hlasování na 48 hodin. Hlasovat můžete od pondělního poledne (12:00) až do středečního poledne (12:00).  Svůj hlas můžete odeslat každou hodinu. Tak již neváhejte a posílejte hlasy svému favoritovi!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

14.06.2015 23:42 Jonatan Hána 0

 

Pozor změna! Byla prodloužena doba hlasování na 48 hodin. Hlasovat můžete od pondělního poledne (12:00) až do středečního poledne (12:00).  Svůj hlas můžete odeslat každou hodinu. Tak již neváhejte a posílejte hlasy svému favoritovi!

Reportáž

Obrataň si na závěr sezony zastřílela


Obrataňské "áčko" hostilo v posledním kole této sezony Hořepník. Leč pozice v tabulce naznačovala, že diváci uvidí vyrovnané utkání, na hřišti dominovala Obrataň. Hořepníku nastřílela 7 gólů a utkání tak skončilo debaklem v konečném skóre 7:1.


Reportáž

Rozjetá Vyskytná si došlápla na vedoucí Černovice


Vyskytná, která vyhrála poslední 4 mistrovská utkání, má formu. Na vlastní kůži to pocítil tým z Černovic. Vyskytná slaví vítězsví 5:2.


Reportáž

Mnich se zachránil, dokázal vyhrát v Novém Rychnově


Velmi překvapivý výsledek se zrodil v Novém Rychnově, odkud si vítězství odvážejí fotbalisté Mnichu. Hosté vyhráli 3:0 a radují se z udržení ve III. třídě.


Reportáž

Rezerva Žirovnice rozhodla o vítězství již v úvodu duelu


Poslední jarní zápas skončil jednoznačným výsledkem 6:1 pro domácí Žirovnici. Výsledek zápasu velmi ovlivnil drtivý vstup do zápasu, který měli fotbalisté Žirovnice, ve 2. minutě již vedli 2:0.


Reportáž

Pacov B si odvezl z Kamenice postupovou remízu


V posledním utkání jarního kola, kde se rozhodovalo o postupujícím do I.B. třídy se v okresním přeboru rozešli mužstva nerozhodným výsledkem  2 : 2, který stačil Pacovu „B“ k postupu. Přesto, že domácí fotbalisté Kamenice vedli  v 56. minutě 2 : 1, Pacovu "B" se podařilo v 80. minutě vyrovnat.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Vysočina | Pelhřimov | III. třída , 2014-2015

12.06.2015 00:10 Jonatan Hána 0

Před posledním kolem je zamotaná situace především okolo sestupu. "Namočené" jsou Petrovice a Mnich. Petrovice hrají doma s Budíkovem B a Mnich zajíždí na horkou půdu Nového Rychnova B. Petrovice na posledním místě ztrácejí na Mnich pouhé 3 body.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 26.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2014-2015

11.06.2015 23:51 Jonatan Hána 0

Poslední kolo Poutník ligy nabízí šlágr mezi Kamenicí nad Lipou B a Pacovem B. Vítěz utkání bude mít možnost postoupit do 1. B třídy, poraženému zbydou oči pro pláč. K zápasu se vyjádřil právě hráč Kamenice nad Lipou, Patrik Macháček, exper kola.

Rozhovor

Martin Jelínek: Rád bych v hořepnickém dresu postoupil do I.B třídy

Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 10.06.2015 11:59 Jonatan Hána 0

18-letý krajní záložník Hořepníku, Martin Jelínek, vstřelil ve víkedovém utkání proti Žirovu branku, byl velmi aktivní a stal se hráčem kola II. třídy. Martin studuje Střední školu stavební v Jihlavě a mezi jeho záliby patří fotbal, nohejbal, stolní tenis, cyklistika a rybaření.

Rozhovor

Jan Brázda: Každý zápas, který pro mne skončí bez zranění, je ten nejlepší

Vysočina | Pelhřimov | IV. třída
Vysočina Pelhřimov 10.06.2015 11:59 Jonatan Hána 0

Hráčem kola IV. třídy se stal bývalý volejbalista a současný golfista, Jan Brázda. 40-letý střední záložník Hněvkovic nastřílel Žirovu hattrick, přesto však Hněvkovice odjížděly domů s prázdnou. Jan pracuje ve firmě zabývající se logistikou a mezinárodní dopravou. Pochází z Pelhřimova a bydlí v Humpolci. Mezi jeho záliby patří především sportování. Nejčastěji hraje volejbal, basketbal, rád lyžuje a poslední léta je pro Jana sportovní jedničkou golf. Jak sám říká: "Je to pěkný sport, u kterého člověk zrelaxuje".

Celkový počet článků: 1000