22.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , 2017-2018

--

Suchdol ovládl nedělní dohrávku s Pečí, hostům nasázel pět branek

10. J. Záruba , 27. M. Dunaj , 55. R. Gorný , 62. M. Matějček (p.) , 85. J. Záruba - 21. J. Novák (p.) , 68. R. Ďurač
30

Fotbalisté Suchdola si na domácím trávníku poradili s Pečí. Suchdolští šli po trefě Záruby hned zkraje zápasu do vedení, hosty ale rychle inkasovaný gól nepoložil a dokázali skóre srovnat, ale bodový efekt to pro ně nemělo. Psychika a efektivita v útoku byly hlavními faktory, jež rozhodly o nečekané demolici hostů, kteří teď bojují spíše sami se sebou, než se svými soupeři.

Domácí vyhráli první poločas

V neděli 20.5. zajížděla FC Peč na hřiště Suchdola. Do vedení poslal domácí v 10. minutě Jakub Záruba. Snažení hostů vyvrcholilo ve 21. minutě kdy byl ve vápně faulovaný Jiří Novák a nařízenou penaltu proměnil. Suchdol ovšem získával mírně převahu a ve 27. minutě dostal domácí Martin Dunaj centrovaný míč a svou střelou za hranicí velkého vápna skóroval. Do kabin tedy odcházel Suchdol s vedením 2:1.

Domácí berou tři body

Druhý poločas byl převážně v režii domácích. V 55. minutě uklidil míč do branky z úhlu suchdolský Rostislav Gorný a chvíli poté v 62. minutě proměnil penaltu kapitán domácího celku Martin Matějček - 4:1. Peči se ještě povedlo snížit na 4:2 - po balonu za obranu a zpracování se ujala střela Rudy Ďurače. Výhru Suchdola pojistil v 85. minutě Jakub Záruba a mohl si připsat i hattrick, kdyby krátce poté trefil prázdnou bránu z malého vápna, bohužel ale přestřelil. Suchdol tedy zvítězil 5:2.

Autor: Marek Čáp

Sokol Suchdol nad Lužnicí B
Marek Čáp (hráč): Z podzimu jsme měli Peči co vracet a to se nám, myslím, povedlo. Body si odnášíme zaslouženě hlavně za druhý poločas.

V. Kanděra [-] - T. Kamiš [-] (63. K. Trmal [-] ) , J. Záruba [-] , R. Gorný [-] , D. Trmal [-] (86. P. Gladics [-] ) , M. Havelka [-] , T. Potěšil [-] , M. Dunaj [-] , M. Matějček [-] , L. Chládek [-] (46. F. Rácik [-] ) , M. Čáp [-]