Jakub Záruba
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 7.3 |
Kariéra
| 2015-2016 | Sokol Suchdol nad Lužnicí |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihočeský | 1.A třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 702 (ø 87,75) | 2 (ø 0,25) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Suchdol - Větrovy | 2:1 (1:1) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 22.08. 17:00 | Lišov - Suchdol | 2:4 (2:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.08. 17:45 | T.Sviny - Suchdol | 3:2 (2:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 10:00 | Kovářov - Suchdol | 3:1 (1:0) | 90 | 1 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Suchdol - Ml. Vožice | 2:3 (1:2) | 72 | 72 | 0 | 1 | 0 | ano | ||
| 26.09. 13:00 | Týn - Suchdol | 6:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 04.10. 16:00 | Suchdol - Chýnov | 0:3 (0:3) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 10.10. 16:00 | Veselí - Suchdol | 1:2 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 5 | 432 (ø 86,40) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.A třída sk. B | 15 | 731 (ø 48,73) | 3 (ø 0,20) | 3 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 20 | 1715 (ø 85,75) | 4 (ø 0,20) | 5 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 20 | 1792 (ø 89,60) | 16 (ø 0,80) | 7 (ø 0,35) | 1 (ø 0,05) | 1 (ø 0,05) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 20 | 1706 (ø 85,30) | 9 (ø 0,45) | 7 (ø 0,35) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 0 | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) | 0 (ø -NaN) | 0 (ø -NaN) | 1 (ø ∞) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 1993 (ø 83,04) | 10 (ø 0,41) | 8 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,08) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 13 | 1125 (ø 86,53) | 3 (ø 0,23) | 5 (ø 0,38) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 23 | 2065 (ø 89,78) | 10 (ø 0,43) | 9 (ø 0,39) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 5 | 418 (ø 83,60) | 2 (ø 0,40) | 1 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2211 (ø 85,03) | 12 (ø 0,46) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,07) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 4 | 349 (ø 87,25) | 3 (ø 0,75) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. A | 26 | 2309 (ø 88,80) | 7 (ø 0,26) | 6 (ø 0,23) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihočeský | 1.B třída sk. D | 24 | 2079 (ø 86,62) | 5 (ø 0,20) | 6 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,04) |
| Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor | 5 | 299 (ø 59,80) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




