Rostislav Gorný

2026-2027

SK Rapšach

PoziceÚtočník
Průměrná známka8.0

Kariéra

2022-2023 Sokol Suchdol nad Lužnicí
2022-2023 SK Rapšach
2021-2022 SK Rapšach
2021-2022 AC Buk
2020-2021 SK Rapšach
2015-2016 Sokol Suchdol nad Lužnicí

Zápasy v sezóně 2026-2027

Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 3 (ø 0,42) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 14:00 Rapšach - Třeboň C 9:2 (2:0) 90 1 0 0 ano
29.08. 14:30 Rapšach - Plavsko 7:1 (4:1) 90 0 0 0 ano
13.09. 14:30 Rapšach - Halámky/Hranice 6:2 (3:1) 90 0 0 0 ano
20.09. 15:00 Stráž B - Rapšach 0:4 (0:1) 90 0 0 0 ano
26.09. 16:30 Rapšach - N. Ves n.L. 4:0 (2:0) 90 1 0 0 ano
03.10. 16:00 Staňkov - Rapšach 1:3 (0:1) 90 1 0 0 ano
10.10. 16:00 Rapšach - Lomnice B 6:4 (2:1) 90 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A 4 360 (ø 90,00) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A 19 1710 (ø 90,00) 14 (ø 0,73) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 19 1710 (ø 90,00) 4 (ø 0,21) 2 (ø 0,10) 0 (ø 0,00) 4 (ø 0,21)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A 13 1170 (ø 90,00) 4 (ø 0,30) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07) 1 (ø 0,07)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A 14 1260 (ø 90,00) 4 (ø 0,28) 2 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,07)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A 16 1440 (ø 90,00) 2 (ø 0,12) 4 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A 2 180 (ø 90,00) 1 (ø 0,50) 2 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 7 549 (ø 78,42) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 1 90 (ø 90,00) 1 (ø 1,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 22 1923 (ø 87,40) 0 (ø 0,00) 2 (ø 0,09) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 4 248 (ø 62,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 23 2026 (ø 88,08) 9 (ø 0,39) 8 (ø 0,34) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,30)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. A 9 620 (ø 68,88) 2 (ø 0,22) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,11)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 22 1934 (ø 87,90) 5 (ø 0,22) 4 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 7 (ø 0,31)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Jihočeský | 1.B třída sk. D 2 74 (ø 37,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor 24 2107 (ø 87,79) 3 (ø 0,12) 2 (ø 0,08) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)