15.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Divoká přestřelka vyvrcholila při penaltách, uspěl poslední Plzenec

0

Tak tenhle zápas nenudil! Domácí vedli už 3:1, Černice ale našly odpověď a nakonec v 82. minutě završily velký obrat brankou Nádraského a šly do vedení. Brejcha ale v 88. minutě rozjásal domácí, kteří nakonec získali bonusový bod v rozstřelu.

SK Starý Plzenec B
J. Csengö [-] - P. Batěk [-] , P. Brejcha [-] , J. Duspiva [-] , P. Menšík [-] , L. Vokurka [-] , T. Brejcha [-] , M. Pícka [-] (46. M. Směšný [-] ) , R. Trylč [-] (60. P. Jíra [-] ) , V. Brejcha [-] (87. D. Diviš [-] ) , R. Vávro [-]

TJ Sokol Plzeň - Černice B
J. Tománek [-] - K. Kuncl [-] , V. Holeček [-] (46. P. Vlček [-] ) , T. Václavík [-] (46. K. Kaňák [-] ) , M. Engl [-] , L. Táborský [-] , P. Toman [-] , T. Engl [-] , V. Mojseňuk [-] (27. M. Chvojka [-] ) , R. Nádraský [-] , M. Větrovský [-]

Počet diváků: 70. Rozhodčí: Adamčík Miroslav - BATĚK František (N), VUJOVIČ Michal (N).