2.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Lhota venku vyhrála vysoko 0:8 a vede tabulku

0

Smíchov odehrál první zápas bez bodů. Domácí proto chtěli proti Lhotě získat nějaký bodový zisk. Hosté však měli jiný názor. Přestříleli smíchovské 0:8 a vedou tabulku přeboru.

Střelecká paráda Lhoty

Utkání začali oba týmy aktivně. Hned první šance hostí skončila v bráně Jakuba Lídla – ve 3.minutě se trefoval Miroslav Kučera a zahájil střeleckou parádu Lhoty. Následovaly dva rychlé góly z 15. a 16. minuty, oba velmi podobné, oba od stejného hráče s číslem 8 – Davida Křížka, který po uvolnění z levé strany obstřelil brankáře domácích a zvýšil na 3:0. Domácí se snažili utkání zvrátit, ikdyž prohrávali o tři góly. Smíchov měl několik šancí, brána lhotského Filipa Šteiffela ale jakoby byla nedosažitelná. Znovu se síť rozvlnila v 41. minutě, svůj hattrick dokončil David Křížek a připsal si ho v pouhých 26. minutách, velmi pěkný výkon – 4:0. Ještě před koncem první půle dokončil jízdu hostí Michael Křížek gól do šaten na 5:0 určitě nebyl pro smíchovské hezkým zážitkem.

Hosté potvrdili výsledek z prvního poločasu

Do druhé půle nastoupily týmy s prakticky jasnou představou vítěže utkání. To ale neznamenalo, že domácí povolili. Snažili se skóre upravit aspoň opticky, ale nedařilo se bohužel ani to. Radovat z gólu se tedy mohli znovu hosté – Miroslav Kučera poslal za záda Jakuba Lídla svůj druhý gól za večer – 6:0. Svůj druhý gól nakonec přidal i Michael Křížek a to v 59. minutě, kdy z levé strany utekl až do velkého vápna, odtud obstřelil brankáře domácích – 7:0. Střeleckou parádu Lhoty dokončil Zdeněk Paul, ten rozvlnil síť Smíchova po osmé a naposledy – v 83. minutě. Utkání skončilo vysokou výhrou Lhoty – 8:0. Smíchovští ale i přes vysoké gólové manko zápas nevzdávali a podali slušný výkon.

SK Smíchov Plzeň
Smíchov Plzeň: Bohužel jsme zápas nezvládli tak jak jsme chtěli. Prostě nám to dnes nestřílelo, ale nevzdali jsme se.

TJ Sokol Lhota B
Martin Varga: Odvážíme si zasloužené tři body, předvedli jsme několik pěkných akcí. Soupeř se snažil do konce, nebylo to určitě odevzdané utkání.

J. Lídl [-] - M. Sládek [-] (46. F. Baštář [-] ) , T. Knapp [-] , D. Tobrman [-] (46. L. Konárek [-] ) , P. Konopík [-] (60. M. Korec [-] ) , J. Ostrolucký [-] , L. Houška [-] , K. Fajfrlík [-] , P. Houška [-] , P. Ouda [-] , D. Rada [-]

F. Šteffel [-] - J. Záhrobský [-] , J. Hrdlička [-] , D. Křížek [-] (61. Z. Paul [-] ) , L. Čejka [-] , M. Křížek [-] (67. D. Baďouček [-] ) , M. Krušina [-] (63. T. Nguyen [-] ) , M. Kučera [-] , J. Horník [-] (56. P. Valenta [-] ) , J. Langer [-] , J. Šroubek [-]

ŽK: 71. L. Čejka .
Počet diváků: 26. Rozhodčí: Švantner František - BEŠTA Vladimír (N), ŠOLTYS Miloslav (N).