Švantner František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Druztová - Chotíkov B 5:0 (4:0) 20.04. 17:00 -
Dýšina - Lhota B 8:2 (3:1) 06.04. 16:30 -
Union Plzeň - Vochov 9:1 (5:1) 30.03. 16:00 -
Hradiště - Lhota B 6:0 (4:0) 10.11. 14:00 -
Lhota B - Union Plzeň 1:5 (0:2) 04.11. 14:00 -
Hradiště - Chotíkov B 3:0 (2:0) 27.10. 14:30 -
Chrást - Vochov 4:3 (2:1) 20.10. 15:30 -
St. Plzenec B - Košutka B 3:0 (2:0) 07.10. 15:00 -
Union Plzeň - Zruč B 1:6 (0:0) 06.10. 16:00 -
Chrást - Dýšina 1:4 (0:3) 30.09. 16:00 -
Roudná - Vochov 1:0 (0:0) 22.09. 16:30 -
Union Plzeň - Druztová 4:1 (0:1) 08.09. 17:00 -
Černice B - Plzeň-Litice 1:2 (1:0) 02.09. 17:00 -
Roudná - Lhota B 9:0 (5:0) 25.08. 15:00 -
Plzeň-Letná - Chotíkov B 1:3 (1:0) 16.06. 18:00 -
Druztová - Union Plzeň 2:3 (1:1) 09.06. 17:00 -
Chotíkov B - VS Plzeň 6:2 (4:0) 13.05. 17:00 -
Dýšina - Slovan Plzeň 2:3p. (1:0) 05.05. 17:00 -
Vochov - Union Plzeň 3:4p. (3:3) 29.04. 14:00 -
Druztová - Černice B 5:1 (3:1) 21.04. 17:00 -
Rapid B - Union Plzeň 2:3 (1:1) 15.04. 10:15 -
Touškov B - Slovan Plzeň B 2:1 (2:0) 08.04. 16:30 -
Dýšina - Vochov 1:0 (0:0) 07.04. 16:30 -
Druztová - St. Plzenec B 3:1 (2:1) 24.03. 18:15 -
VS Plzeň - D. Lukavice 4:2 (1:1) 18.11. 11:00 -
Union Plzeň B - Slovan Plzeň B 6:0 (2:0) 17.11. 13:30 -
Hradiště - Košutka B 1:0p. (0:0) 11.11. 14:00 -
Union Plzeň - Slovan Plzeň 1:0 (0:0) 28.10. 14:30 -
Slovan Plzeň B - Chotíkov B 1:2p. (0:0) 22.10. 15:30 -
Union Plzeň B - Roudná 2:4 (0:3) 15.10. 15:30 -
Dýšina - Smíchov 1:4 (1:2) 14.10. 15:30 -
Chotíkov B - VS Plzeň 4:2 (2:0) 08.10. 16:00 -
Touškov B - Union Plzeň B 7:1 (5:1) 07.10. 16:00 -
Dýšina - Černice B 2:1 (1:1) 30.09. 16:00 -
Slovan Plzeň - Smíchov 4:1 (3:0) 23.09. 16:30 -
Druztová - Zruč B 4:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Union Plzeň B - Plzeň-Letná 1:8 (1:3) 03.09. 17:00 -
Rapid B - Dýšina 6:0 (2:0) 27.08. 15:00 -
Chrást - Slovan Plzeň 0:5 (0:4) 26.08. 17:00 -
Zruč B - Plzeň-Litice 1:3 (0:2) 17.06. 15:00 -
Union Plzeň - Rapid B 1:2 (1:2) 02.06. 18:00 -
Chotíkov B - Union Plzeň B 1:3 (1:2) 28.05. 17:00 -
Smíchov - Košutka B 4:1 (2:1) 27.05. 17:00 -
VS Plzeň - Slovan Plzeň 1:3 (0:1) 20.05. 15:00 -
Plzeň-Litice - Union Plzeň 2:1 (1:0) 13.05. 17:00 -
Chrást - Dýšina 3:1 (2:0) 06.05. 10:00 -
Hradiště - VS Plzeň 7:1 (3:1) 12.11. 14:00 -
Druztová - Slovan Plzeň B 6:0 (2:0) 05.11. 14:00 -
Plzeň-Litice - VS Plzeň 4:3 (3:0) 08.10. 16:00 -
Rapid B - Smíchov 1:0 (0:0) 01.10. 16:00