HISENSE SESTAVA KOLA - 20.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Datum kola: 31.03.2024

0

Velikonoční kolo je minulostí. V 19. kole zvítězil řeporyjský Tomáš Karták. Vyhraje sestavu kola jiný hráč, než hráč z týmu FK Řeporyje? Bude to kapitán Kbel Jiří Vokoun nebo třeba dvougólový střelec Martin Ondruš? O tom můžete rozhodnout právě vy!

Hlasovat můžete do středečního poledne!

Brankář:

Marek Němec - V utkání proti Modřanům předvedl několik výborných zákroků. Střelce Modřan udržel na uzdě a i přesto, že dostal dvě branky, pomohl jeho výkon k výhře týmu 1999 Praha.

Obrana:

Jiří Vokoun - Kbely se se Slivencem trápily. Jako správný kapitán dovršil obrat v utkání a trefil se již podruhé v řadě.

Sebastian Schierreich - Stoper, který odehrál pěkné utkání a dle slov trenéra jako jeden z mála snesl měřítko. Svůj výkon podtrhl gólem. Vítězný však nebyl.

Justin Michael Howe - Raptors poprvé ztratili, jeho výkon byl však kvalitní a když se střelecky neprosadil Houdek, je v sestavě kola on!

Lukáš Uhlíř - Prosadil se hlavou a zajistil tak Zbraslavi první jarní bod.

Záloha:

Denis Maršík - Bohnice v záchranářském duelu s Cholupicemi padly 3:1. On se po centru Lukáše Rutty prosadil hlavou.

Leo Bužík - Dal dvě branky a prosadil se krásnou střelou z přímého kopu. Radotínu zajistil další vítězství a na jaře má dobrou formu.

Ondřej Jakoubek - Krásně si míč zpracoval a precizně zakončil. Aritma bohužel další branky nepřidala a s Řeporyjemi remizovala 1:1.

Martin Ondruš - První pětiminutovka proti Meteoru byla jeho. Prosadil se ve druhé minutě z penalty a v páté minutě přidal svou 21. branku a je nejlepším střelcem soutěže.

Útok:

Roman Graf - Zkušený útočník, který před 250 diváky zařídil vyrovnání duelu s Aritmou.

Kryštof Klimeš - Libuš na jaře předvádí pěkné výkony. Jako první tým obrala Raptors o body a dlouho to po jeho gólu vypadalo na výhru. Nakonec z toho byla remíza.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.04.2024 21:24 do 03.04.2024 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)