Redaktor: Redakce Praha

Rozhovor

V přeboru chceme s Dubčí hrát lepší střed tabulky a já chci dát alespoň 10 gólů, říká HISENSE hráč sezóny 2023/2024 Antonín Plášek z Čechie Dubeč

Pražský | 1.A třída sk. A
Pražský 17.07.2024 08:31 Redakce Praha 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v sezóně 2023/2024 a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Stal se jím mladý Antonín Plášek. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Článek

Kunratice před zraky vlastních skandujících fanoušků postoupily do přeboru!

23.06.2024 09:03 Redakce Praha 0

V sobotu dopoledne se na hřišti v Kunraticích odehrál rozhodující odvetný zápas baráže o pražský přebor. Slovan Kunratice, druhý tým 1. A třídy, skupiny A, přivítal Sokol Královice, čtrnáctý tým pražského přeboru. Po těsné výhře 4:3 v prvním zápase si Kunratice upevnily své postavení a před 500 nadšenými diváky zvítězily 4:1, čímž si zajistily postup do přeboru. Královice budou v příští sezóně hrát 1. A třídu.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA ROKU - Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

08.07.2024 21:00 Redakce Praha 0

1. A třídy sk. B je u konce a my již známe postupující do přeboru. Jsou jimi Spartak Kbely a Aritma B!

Vy nyní můžete rozhodnout, který z hráčů 1. A třídy sk. B byl ten nejlepší!

Hlasujte, ať vyhraje váš favorit! 

Vaše hlasy rozhodnou!

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA ROKU - Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

08.07.2024 21:00 Redakce Praha 0

1. A třídy sk. A je u konce a my již známe postupující do přeboru. Jsou jimi Čechie Dubeč a Slovan Kunratice! Vy nyní můžete rozhodnout, který z hráčů 1. A třídy sk. A byl ten nejlepší!

Hlasujte, ať vyhraje váš favorit! 

Vaše hlasy rozhodnou! 

Článek

FOTO: Aritma získala do odvety čtyřgólový náskok

21.06.2024 14:30 Redakce Praha 0

Ve středu 19. června 2024 se před čtyřmi stovkami diváků na hřišti Aritmy Praha v pražských Vokovicích odehrálo první utkání baráže o pražský přebor mezi třináctým týmem pražského přeboru Čechie Uhříněves a druhým týmem 1. A třídy, skupiny B, Aritma Praha B. Zápas přinesl jednoznačný výsledek 4:0 ve prospěch domácích, kteří tak udělali velký krok směrem k postupu.

Článek

FOTO: Dramatický boj o přebor se odehrál v Královicích kam přijely Kunratice

20.06.2024 22:24 Redakce Praha 0

Ve středu 19. června 2024 se před zraky 360 diváků na hřišti Sokola Královice odehrála napínavá bitva o setrvání, respektive postup do pražského přeboru. Domácí tým Sokola Královic se utkal s odhodlaným soupeřem z 1. A třídy, Slovanem Kunratice, a zápas rozhodně nezklamal očekávání.

Rozhovor

Po příchodu trenéra Aleše Majera se naše hra začala zlepšovat, říká Michal Šilhavý, HISENSE hráč 16.kola | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Pražský | 1.A třída sk. B
Pražský 20.06.2024 21:31 Redakce Praha 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Michal Šilhavý! Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 16.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

18.06.2024 08:01 Redakce Praha 0

Poslední kolo 1. A třídy sk. B je za námi a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola!

Ve 30. kole zvítězil mladičký útočník Zbraslavi Matěj Potočár. 

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to střelec 4 gólů Tomáš Panýrek nebo střelec hattricku hlavou Jakub Sklenář nebo někdo jiný? 

Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne. 

Vaše hlasy rozhodnou! 

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 16.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

18.06.2024 07:39 Redakce Praha 0

Poslední kolo 1. A třídy je za námi a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola!

Ve 30. kole zvítězil Matěj Soucha z týmu FC Háje Jižní Město. 

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to brankář Dolních Počernic Adam Šivec, který v utkání proti Hájím zlikvidoval penaltu nebo nejlepší střelec soutěže, tentokrát dvougólový Robert Sládek nebo někdo jiný? 

Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne. 

Vaše hlasy rozhodnou!

Reportáž

FC Háje Jižní Město se s Dolními Počernicemi rozloučili výhrou 3:1


V posledním zápase 1. A třídy předvedl tým FC Háje Jižní Město solidní výkon a porazil Sokol Dolní Počernice 3:1. Utkání sledovalo 40 diváků, kteří si užili zajímavou podívanou, a zároveň se rozloučili s Matějem "Mácou" Souchou, jenž po šestnácti letech opouští klub.


Reportáž

Kunratice rozdrtily sestupující Hostivař a míří do baráže o přebor!


V posledním kole 1. A třídy předvedly Kunratice dominantní výkon, když rozdrtily Hostivař 7:1. Utkání přilákalo 130 diváků, kteří byli svědky gólové exhibice domácího týmu. Kunratice si tímto vítězstvím upevnily druhé místo v tabulce a zajistily si účast v baráži o přebor. Naopak Hostivař, která již před tímto zápasem měla jistotu sestupu do 1. B třídy, zakončila sezónu na posledním, šestnáctém místě.


Reportáž

Ondruš vstřelil vítěznou branku proti Libuši a stal se králem střelců!


V posledním kole 1. A třídy Uhelné Sklady předvedly solidní výkon a zvítězily nad Libuší 3:0. Utkání, které sledovalo 60 diváků, přineslo nejen tři góly, ale také vyloučení na straně hostů, což výrazně ovlivnilo průběh zápasu.


Reportáž

VIDEO, FOTO: Tomáš Panýrek dal 4 góly a Kbely s fanoušky oslavily postup do přeboru!


V posledním kole 1. A třídy se Spartak Kbely rozloučil s úspěšnou sezónou velkolepým vítězstvím nad Zbraslaví, a to poměrem 7:1. Utkání, které sledovalo 574 nadšených diváků, bylo nejen fotbalovým svátkem, ale také oslavou postupu do Pražského přeboru.


Reportáž

Dubeč s domácími fanoušky oslavila postup do přeboru v krásném zápase remízou s Unionem Vršovice


Poslední kolo 1. A třídy nabídlo napínavý a dramatický zápas mezi týmy Dubeč a Union Vršovice. Zápas, který sledovalo 120 diváků a řídil rozhodčí Július Šaróka, skončil remízou 2:2. Tento výsledek potvrdil Dubči první místo a postup do pražského přeboru, který si již zajistila v minulém kole, zatímco Vršovice obsadily konečné třetí místo v tabulce.


Reportáž

Spoje porazily Újezd nad Lesy, který sezónu dohrával s početnou marodkou a s dorostenci v sestavě


Poslední kolo 1. A třídy nabídlo napínavý souboj mezi týmy Spoje B a Újezd nad Lesy. Zápas, který se odehrál před skromnou diváckou kulisou čítající pouhých 25 fanoušků, skončil vítězstvím domácího týmu Spoje B v poměru 4:1. Spoje B tak potvrdily své 5. místo v tabulce, zatímco Újezd nad Lesy skončil šestý.


Reportáž

Xaverov zakončil sezónu drtivou výhrou a Tempo B odjelo z jeho stadionu s “bůrem”


Poslední kolo 1. A třídy přineslo strhující duel mezi týmy Xaverov a Tempo B. Na hřišti Xaverova padlo celkem šest gólů, přičemž domácí tým dominoval a zvítězil 5:1. Tento zápas byl nejen důstojným zakončením sezóny pro Xaverov, ale také ukázkou jejich ofenzivní síly a kontrolované hry.


Reportáž

Březiněves porazila Újezd Praha 4 a sezónu skončí na 9. místě


Poslední kolo 1. A třídy přineslo souboj mezi týmy Újezd Praha 4 a Březiněves. Zápas se odehrál netradičně ve čtvrtek na hřišti Újezdu a skončil jasnou výhrou hostujícího týmu 1:4. Góly padaly zejména ve druhém poločase, kdy Březiněves dominovala a zajistila si tak cenné tři body do tabulky.


Reportáž

Aritma o výhře nad Meteorem rozhodla v závěru z penalty a do baráže jde místo Raptors


V posledním zápase 1. A třídy mezi Meteorem a Aritmou se odehrálo drama, které určilo konečné pořadí tabulky a rozhodlo o účasti v baráži o pražský přebor. Aritma díky výhře 1:0 poskočila na druhé místo a zaručila si šanci bojovat o postup. Zápas rozhodla penalta Jakuba Dragoška v 83. minutě.


Reportáž

O výhře Vinoře rozhodl Zmeškal a Vinoř po povedené jarní části končí sezónu na 11. příčce


Poslední kolo 1. A třídy přineslo napínavý souboj mezi Ďáblicemi a Vinoří. Zápas skončil vítězstvím hostů z Vinoře, kteří si díky skvělému týmovému výkonu a pevné obraně odvezli výhru 2:1. Trenér Vinoře Pavel Brož byl s výkonem svých svěřenců velmi spokojený.

 

 


Reportáž

Řeporyje zakončily sezónu vítězstvím na které čekaly od 4. května


Poslední kolo 1. A třídy nabídlo strhující zápas mezi Řeporyjemi a Zlíchovem, který rozhodl gól v úplném závěru. Zápas skončil vítězstvím Řeporyjí 3:2, přičemž oba týmy předvedly bojovný výkon hodný závěru sezony.


Reportáž

Slivenec neprohrál 9 zápasů v řadě a ze sestupového pásma se na jaře posunul na devátou příčku tabulky!


V posledním kole 1. A třídy se Slivenec utkal s týmem Cholupice a potvrdil svou neporazitelnost devátým zápasem v řadě bez prohry. Slivenec zvítězil 3:0 díky gólům Lukáše Kácovského, Richarda Starce a Josefa Maršálka. Slivenec zakončil sezónu na 9. místě tabulky, zatímco Cholupice zůstaly na 13. příčce.

 

 


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 16.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

14.06.2024 22:44 Redakce Praha 30

V minulém kole se Marek Látal netrefil pouze jednou a celkem tedy měl 7 správných tipů! Jak se v tomto kole povede Matěji Souchovi? A jak se povede Vám?

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

Je to fajn pocit dát dvě branky hned v prvním startu za A tým, říká HISENSE hráč 30. kola Matěj Potočár | 1.A třída sk. B, 2023-2024

Pražský | 1.A třída sk. B
Pražský 14.06.2024 22:37 Redakce Praha 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 30. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Matěj Potočár. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Bohnice se před domácími fanoušky chtěly s A třídou rozloučit vítězně, ale hráči 1999 Praha byli proti. 4x se dokonce prosadili hlavičkou.


V posledním kole 1. A třídy se utkaly týmy Slovan Bohnice a 1999 Praha. Zápas skončil výhrou hostujícího týmu 1999 Praha 6:2, který již měl jistou záchranu v soutěži. Pro Slovan Bohnice však tento výsledek znamenal 24. prohru v sezóně a sestup do 1. B třídy.


Reportáž

Dubeč porazila Březiněves a postupuje do pražského přeboru!


V sobotu se na hřišti v Březiněvsi odehrálo utkání, které se nesmazatelně zapsalo do historie 1. A třídy. Vedoucí tým tabulky, Čechie Dubeč, zde vybojoval drtivé vítězství 0:4 a zajistil si tak postup do přeboru. Zápas, který sledovalo 90 diváků, nabídl nejen čtyři góly, ale i napínavé momenty a výborné individuální výkony.


Reportáž

Kunratice si výhrou nad Újezdem nad Lesy zajistily baráž o přebor


V sobotu se v rámci 30. kola 1. A třídy střetly týmy Újezd nad Lesy a Kunratice. Výsledek 0:1 ve prospěch hostů rozhodl o jejich postupu do baráže o pražský přebor, a to díky gólu Lukáše Stýbla z 19. minuty. Utkání sledovalo 100 diváků, kteří viděli taktickou bitvu pod vedením hlavního rozhodčího Ladislava Pytlouna.


SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 30.kolo Pražský | 1.A třída sk. B, 2023-2024

11.06.2024 11:55 Redakce Praha 0

30. kolo je za námi a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola!

Ve 29. kole zvítězil obránce Slivence Patrik Vytiska. 

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to nově objevený brankář Kopaniny Sebastian Razetto, který udržel čisté konto proti Řeporyjím nebo třeba Stanislav Rosendorf, který si připsal vítěznou branku proti Raptors nebo naopak Ondřej Voska, který vychytal jejich střelce? 

Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne. 

Vaše hlasy rozhodnou! 

SESTAVA KOLA

HISENSE SESTAVA KOLA - 30.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

11.06.2024 11:39 Redakce Praha 0

Předposlední 30. kolo je za námi a vy můžete znovu hlasovat o hráči kola!

Ve 29. kole zvítězil střelec hattricku, nejstarší hráč v týmu FC Háje Jižní Město Marek Látal. 

Kdo vyhraje v tomto kole? Bude to brankář Kunratic Michal Valašík, který vychytal čisté konto proti Újezdu nad Lesy nebo střelec hattricku vinořský Zdeněk Zmeškal? 

Hlasujte pro svého favorita do středečního poledne. 

Vaše hlasy rozhodnou! 

Reportáž

Sestupující Libuš podlehla doma Meteoru


V předposledním 30. kole 1. A třídy se odehrálo napínavé utkání mezi týmy Libuše a Meteoru. Zápas přinesl divákům pořádnou dávku emocí a skončil vítězstvím hostujícího Meteoru 4:3. Na stadionu bylo přítomno 120 diváků, kteří byli svědky tvrdého boje, ve kterém se obě mužstva snažila ukázat to nejlepší ze svého repertoáru. Hlavním rozhodčím byl Tomáš Janků.


Reportáž

Ondruš upevnil svou pozici na čele v soutěži o krále střelců a Uhelné Sklady v klidu vyhrály


Zápas 30. kola 1. A třídy mezi týmy 1999 Praha a Uhelnými sklady přinesl drtivé vítězství hostů, kteří zvítězili 4:0. Nejlepší střelec celé soutěže Martin Ondruš opět ukázal svou třídu, když se dvakrát prosadil a pomohl svému týmu k zaslouženému vítězství.


Reportáž

Radotín se se Slivencem rozešel smírně 1:1


Zápas 30. kola 1. A třídy mezi Radotínem a Slivencem skončil nerozhodně 1:1, když se oba týmy dokázaly prosadit po jedné brance. Na zápas, který se odehrál na trávníku ve Slivenci, se přišlo podívat 88 diváků. Hlavním rozhodčím byl Jiří Morávek.


Reportáž

Union Vršovice v klidu přehrál Ďáblice


Zápas 30. kola 1. A třídy mezi Unionem Vršovice a Ďáblicemi skončil jasným vítězstvím domácích 3:0. Navzdory konečnému výsledku však trenér Vršovic Michal Bareš nebyl s výkonem svého týmu zcela spokojený.


Reportáž

Napínavé utkání mezi Vinoří a Štěrboholy rozhodl Zmeškalův hattrick


Zápas 30. kola 1. A třídy mezi Vinoří a Viktorií Štěrboholy přinesl divákům vzrušující podívanou plnou zvratů a napětí. Domácí Vinoř si nakonec připsala těsné vítězství 4:3, a to díky hattricku Zdeňka Zmeškala, který se stal hlavní hvězdou utkání.


Reportáž

Tempo doma podlehlo Spojům


V rámci 30. kola 1. A třídy se utkaly týmy Tempo B a Spoje B. Před 69 diváky se odehrál zápas, který nabídl nejen mnoho gólů, ale i krásné fotbalové momenty a šance. Hlavní rozhodčí Adam Vondráček vedl tento napínavý souboj, který skončil vítězstvím hostů 2:5.


Reportáž

Háje porazily svého souseda v tabulce Újezd Praha 4 a sezónu zakončí na desáté příčce


V sobotu se na hřišti Hájí odehrál zápas 30. kola 1. A třídy, ve kterém domácí tým Háje porazil Újezd Praha 4 přesvědčivým výsledkem 5:1. Před 70 diváky předvedli hráči Hájí skvělý výkon a jasně ukázali svou převahu na hřišti.


Reportáž

Kbely s jistotou postupu porazily Zlíchov


V sobotu se na hřišti Zlíchova odehrálo napínavé utkání 30. kola 1. A třídy, ve kterém domácí Zlíchov podlehl vedoucímu týmu Spartaku Kbely 1:5. Tento zápas měl pro Kbely zvláštní význam, protože si již zajistily postup do Pražského přeboru, a jejich výkon to jasně demonstroval.


Reportáž

Bohnice na Zbraslavi vedly, přesto si přes celou Prahu odvážejí výprask


30. kolo 1. A třídy přineslo utkání mezi Zbraslaví a posledními Bohnicemi, které se odehrálo před očima nadšených diváků na stadionu Zbraslavi. Domácí tým předvedl naprosto dominantní výkon a deklasoval hosty neuvěřitelným skóre 9:1.


Reportáž

Aritma znovu neproměňovala šance, ale i tak porazila Cholupice


30. kolo 1. A třídy skupiny B přineslo utkání mezi domácími Cholupicemi a hostujícíAritmou B, které mělo velký význam pro hostující tým v boji o postupové příčky. Na stadionu se sešlo  okolo 100 diváků, aby sledovali, jak se situace vyvine.


Reportáž

VIDEO: Přední Kopanina porazila Řeporyje a v sezóně skončí na 4. místě, zatímco její A tým jde do divize


Sezóna 1. A třídy skupiny B se blíží ke konci a v 30. kole se utkaly týmy Přední Kopanina B a Řeporyje. Utkání přineslo nejen dramatické momenty, ale také rozhodnutí o konečném umístění obou týmů v tabulce.


Reportáž

Modřany v napínavém utkání zdolaly na jaře zatím neporažené Raptors


V dramatickém 30. kole 1. A třídy se střetly týmy Modřan a Prague Raptors. V zápase, který nabídl vysoké tempo a neuvěřitelné brankářské zákroky, nakonec slavily domácí Modřany vítězství 2:1. Přestože Raptors dorazili jako dosud neporažený tým jarní části, jejich vítězná série byla přerušena právě v Modřanech.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 30.kolo Pražský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

07.06.2024 22:22 Redakce Praha 32

V minulém kole měl Daniel Vrzal 5 správných tipů. Jak se v tomto kole povede útočníkovi Hájí Marku Látalovi? A jak se povede Vám?

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

V Bohnicích máme super partu, říká stoper Slovanu Bohnice a hráč 28. kola Jakub Kalvas

Pražský | 1.A třída sk. B
Pražský 07.06.2024 22:15 Redakce Praha 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 28. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Jakub Kalvas ze Slovanu Bohnice. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Celkový počet: 270