Daniel Vavroš: Chtěl bych si zahrát po boku Bořka Dočkala

Tak jako máme jistotu, že každé ráno vyjde sluníčko, tak se stejnou garancí lze říct, že anketu o nejlepšího hráče kola v I. A třídě ovládnou fotbalisté Jakubčovic nad Odrou. Vedoucí tým soutěže si tentokrát poradil se Slovanem Ostrava 4:1, když všechny jeho góly vstřelil Daniel Vavroš. Hattricku přitom dosáhl během pouhých tří minut.

0
Posledně jste nám otázky nezodpověděl, takže z vítězství jste asi neměl moc velkou radost... Co se od té doby změnilo?
Je pravda, že posledně jsem z toho neměl moc radost, ten můj výkon totiž nebyl ideální. Teď když to vyhráváme pravidelně, tak by to bylo asi blbé, kdybych odpovědi neposlal. (smích)
Jaký pamlsek do kabiny přinesete?
Budu muset něco vymyslet, ale nejspíše nějaký zákusek, ať si dáme ke kávě po tréninku.
Vraťme se ještě k sobotnímu zápasu se Slovanem Ostrava...Jak moc vás zaskočil gól soupeře z 2. minuty?
Zaskočilo nás to a chvilku trvalo, než jsme začali hrát to, co jsme chtěli. Nicméně od 20. minuty jsme se oklepali a pak byl zápas jasně v naší režii..
Pak už přišly vaše chvíle, když jste během pár vteřin dosáhl hattricku. Jak jste to vůbec stihl? Můžete nám ty góly popsat?
Byla to rychlost a sám jsem nemohl uvěřit tomu, co se to děje. (smích) U prvního a čtvrtého gólu jsem dostal výbornou nahrávku a šel jsem od půlky sám na brankáře.. Další dva góly mi nachystal parťák z útoku Beatles (Honza Schreier) do prázdné branky.
Nakonec jste zaznamenal čtyři branky, takže jste se momentálně vyšvihl do čela kanonýrů soutěže. Pomýšlíte na tuhle trofej anebo si nedáváte moc šancí?
Nad tím nepřemýšlím, je teprve začátek soutěže. Jsem rád, že mi to tam padá a můžu pomoci týmu k bodům.
A co krajský přebor? Ten by vás nelákal? A jak vůbec hodnotíte mimořádně úspěšný vstup do sezony?
Bylo by to fajn, ale je ještě brzo o tom mluvit. Vstup do soutěže nám vyšel na výbornou. Teď v tom jenom pokračovat a na konci uvidíme, co z toho bude.
V neděli vás čeká nesmírně náročný zápas v Bolaticích, kde se každému těžce boduje. Co na tohoto soupeře vymyslíte? Co by na Bolatice mohlo platit?
Bude to těžký zápas, ale myslím, že když budeme hrát svoji hru, tak tam můžeme uspět a odvézt si body..
Vy jste s fotbalem začínal ve Vítkově. Jak vzpomínáte na toho období a chtěl byste se tam někdy vrátit?
Vzpomínám na to rád, i když to bylo krátké období. Nad návratem do Vítkova jsem nikdy nepřemýšlel, ale stát se může cokoliv na konci kariéry. (smích)
Jak se vám líbí v Jakubčovicích a čeho byste chtěl v tomto klubu docílit?
V Jakubčovicích se mi moc líbí a nic mi tu nechybí. Chceme hrát hlavně pěkný fotbal, aby na nás chodili lidi.
Máte třeba nějaký vysněný klub anebo fotbalistu, se kterým byste si chtěl zahrát?
Už od malička jsem velký fanoušek Sparty, takže bych si chtěl zahrát po boku Bořka Dočkala. (smích)