SMOLAŘ ROKU – Hned několik hráčů si dalo tři vlastňáky

0

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli v sezóně po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost nebyla...

Některé jsou ukázkové, kdy chcete napálit míč do bezpečí a místo toho ke svému údivu, stejně jako k překvapení všech spoluhráčů, trefíte neomylně růžek vlastní brány. Jiné vynucené, kdy hráči jako poslední záchranu při přečíslení zkouší zabránit skluzem přihrávce na hráče připraveného zakončit do prázdné brány a srazí si míč do sítě. Další pak vyloženě smolné – při závaru ve vápně vám míč spadne na záda a jak na potvoru se odrazí směrem do brány. I takové branky ale rozhodují zápasy.

 

Ve fotbalových soutěžích České republiky od 1. ligy po nejnižší soutěže padlo za sezónu 3354 vlastních gólů, o které se postaralo 3202 smolařů. Rovnou osmi hráčům se povedlo dát si v sezóně hned tři vlastní góly – jejich přehled najdete v galerii!.

 

Dva vlastňáky si dalo 136 fotbalistů.

 

Z týmů pálil do vlastních řad nejčastěji také hned několik mančaftů, jejichž hráči si dali shodně šest vlastňáků

 

ČTĚTE TAKÉ:

Žebříček TOP 200 nejlepších střelců sezóny

Rozhovor s prvním nejlepším střelcem ČR Matoušem Novotným (62 branek v I.B)

Rozhovor s druhým nejlepším střelcem ČR Viktorem Kadlecem (48 branek v krajském přeboru)

 

ZLÝ MUŽ SEZÓNY 2023/24: Žebříček nejtrestanějších hráčů českého fotbalu

- Rozhovor s nejtrestanějším hráčem ČR Dominikem Foltou (18 ŽK, 4 ČK)


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou