První televize od Hisense zná svého majitele! Který z Hráčů kola se může radovat?

0

Jak už jistě dobře víte, novinkou roku 2023 je na webu fotbalunas.cz spolupráce s gigantem v oblasti výroby elektroniky, společností Hisense. Ta se stala partnerem Sestav kola, každý z vítězných hráčů ze všech sestav kola tak postupuje do měsíčního slosování o hodnotné ceny. Komu přibude doma nová televize z prvního losování? 

 

CENA PRO VYLOVANÉHO HRÁČE KOLA

Do slosování za měsíc březen a duben se dostali všichni fotbalisté, kteří se za svůj výkon v zápase odehraném v průběhu předmětných měsíců dostali do některé ze sestav kol zveřejňovaných na webu fotbalunas.cz a získali nejvíce hlasů v anketě o Hráče kola. Z několika set takových fotbalistů se usmálo štěstí na MICHALA RÁBA!

 

S ním jsme již na webu po vítězství v anketě zveřejnili rozhovor. Teď Rába může těšit výhra v Sestavě kola ještě mnohem více - stává se majitelem chytrého 4K televizoru Hisense 43A63H

 

Podmínkou převzetí výhry je, aby se nám výherce ozval na mail prostřednictvím e-mailové adresy, pod kterou je registrován na fotbalunas.cz! V případě, kdy tato podmínka nebude splněna do konce měsíce května, dostanou šanci náhradníci, a to buď Petr MajerLuděk Kaufman nebo Jan Chryczyk.

 

Více už ve videu z proběhlého losování:

Další losování nás čeká z květnových výherců sestav kola na začátku června!

 

V podobě cen od Hisense je tu tedy další velká motivace se do sestavy kola nejen dostat, ale také vyhrát hlasovaní. Řekněte fanouškům v klubu, že Hisense a fotbalunas.cz rozdělují ceny v hodnotě 200 tisíc korun a že se tedy vyplatí třeba o takovou televizi v hlasování rozhodně zabojovat. Zároveň děkujeme všem uživatelům za doporučování výkonů hráčů, kteří by si nominaci do sestavy kola zasloužili!

 

Zároveň připomínáme, že některou z hodnotných cen můžete získat za aktivní přispívání na web fotbalunas.cz i vy! Stačí nám posílát fotky, reporty, hodnotit zápasy a nebo tipovat jejich výsledky. Evidujeme vaše aktivity, kterými se podílíte na fungování webu a doplňujete informace čí multimédia pro ostatní čtenáře přes registrovanou sekci. A právě za tyto aktivity můžete být odměněni! Více ZDE.


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou