HISENSE SESTAVA KOLA - 20.kolo Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

Datum kola: 30.04.2023

0

Ve 20. kole bylo k vidění dohromady 36 gólů! Pouze ve dvou zápasech se radovali z vítězství domácí, hned čtyřikrát byli úspěšnější hosté a jedno utkání skončilo bezbrankovou remízou. Předem se omlouváme všem hráčům, které jsme ve formaci 3-4-3 dali na jinou pozici, než obvykle hrají. Ale věříme, že by si s ní i tak poradili.

BRANKÁŘ:

Vojtěch Trnka - Přispěl několika skvělými zákroky k remíze s Chrástem a hlavně udržel čisté konto.

OBRANA:

Jan Brych - Výborně spolupracoval s druhým stoperem M. Paškem, dirigoval obranu a předvedl řadu úspěšných obranných zákroků.

Miroslav Šiml - Začal na stoperu, ale moc se mu tam nedařilo, tak se přesunul do středu zálohy, kde exceloval. Ve 27. minutě vyrovnal krásnou střelou za vápnem na 1-1.

Martin Pašek - Seděla mu spolupráce s J. Brychem, silný v soubojích, rozehrávce.

ZÁLOHA:

Adam Kůsa - Přesně přihrával, centroval, byl neustále v pohybu a zatápěl obraně soupeře.

Jan Soroka - Jako správný kapitán táhl celé mužstvo, ovládl střed pole a byl jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti.

Marek Koranda - V posledních zápasech chytl velkou formu, trefil se téměř po půl roce, ale stálo za to. Čvrtý gól Slovanu vstřelil rabonou, což mluví za vše.

Štěpán Kůsa - Vstřelil první branku Mladotic, po celé utkání hýřil aktivitou a byl nebezpečný, na dalších gólech měl podíl.

ÚTOK:

Matěj Melka - Podílel se na vysokém vítězství Mýta dvěma góly a v dalších měl prsty.

Jan Vild - Již v 1. minutě proměnil penaltu proti Příkosicím a nastartoval gólostroj Mýta.

Michal Ráb - Při drtivém vítězství Slovanu sice nevstřelil branku, ale neskutečně bojoval celé utkání, čímž byl pro tým nepostradatelným hráčem.

Hlasovat pro hráče můžete od 01.05.2023 10:00 do 03.05.2023 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)