Klátil Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Soběslav - Katovice 3:2 (3:1) 07.04. 16:30 -
Domažlice B - Katovice 4:2 (2:1) 14.10. 10:30 -
Soběslav - Tochovice 4:2 (3:2) 20.05. 17:00 -
Katovice - Petřín 1:1 (0:0) 04.03. 14:30 -
Č. Lípa - Štětí 3:3 (1:1) 04.06. 10:15 -
Sedlčany - Beroun 1:2 (0:1) 15.05. 17:00 -
Klatovy - Hořovice 2:1 (0:0) 23.04. 17:00 -
Táborsko B - Protivín 6:3 (1:2) 23.10. 10:15 -
Prachatice - Čimelice 4:0 (1:0) 09.10. 15:30 -
Dražice - Blatná 4:1 (4:0) 28.09. 15:30 -
Blatná - Táborsko B 0:4 (0:1) 19.09. 16:30 -
Týn - Prachatice 4:6 (1:3) 28.08. 17:00 -
Osek - Blatná 4:0 (2:0) 14.08. 17:00 -
Dražice - Olešník 1:0 (0:0) 03.10. 16:00 -
Rudolfov - Junior 0:0 (0:0) 19.09. 16:30 -
Blatná - Milevsko 1:3 (0:1) 29.08. 17:00 -
Třeboň - Osek 1:0 (1:0) 03.11. 10:30 -
Lom - Dražice 6:0 (2:0) 15.09. 16:30 -
Čimelice - Milevsko 1:1 (1:1) 31.08. 17:00 -
Olešník - Protivín 3:2 (2:2) 17.08. 17:00 -
Č. Krumlov - Třeboň 1:1 (0:1) 14.06. 18:00 -
Lom - Blatná 1:1 (1:1) 18.05. 17:00 -
Rudolfov - Katovice 1:4 (0:1) 13.04. 16:30 -
Lom - Milevsko 1:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Roudné - Dražice 3:2 (1:1) 10.11. 14:00 -
Blatná - Hluboká 1:1 (0:0) 29.09. 16:00 -
Jankov - Osek 3:2 (1:2) 16.09. 16:30 -
Olešník - Č. Krumlov 0:3 (0:2) 26.08. 17:00 -
Rudolfov - Želeč 0:0 (0:0) 11.08. 17:00 -
Dačice - Protivín 2:9 (0:5) 12.05. 17:00 -
Dražice - Hluboká 1:3 (1:2) 21.04. 17:00 -
Katovice - Třeboň 3:1 (1:1) 07.04. 16:30 -
Olešník - Třeboň 3:0 (1:0) 24.03. 15:00 -
Rudolfov - N.Včelnice 2:1 (0:1) 18.03. 10:00 -
Třeboň - Dačice 3:0 (0:0) 12.11. 10:30 -
Dražice - Táborsko B 2:0 (1:0) 28.10. 10:15 -
Hluboká - J. Hradec 3:4 (1:1) 07.10. 10:00 -
N.Včelnice - Dačice 2:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Čimelice - Želeč 0:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Táborsko B - Milevsko 1:3 (1:3) 20.08. 10:15 -
Ševětín - Soběslav 3:7 (1:4) 10.06. 17:00 -
Písek B - Planá n.Luž. 2:1 (0:0) 27.05. 13:15 -
Olešník - J. Hradec 1:0 (1:0) 13.05. 17:00 -
Písek B - Želeč 1:3 (0:1) 22.04. 13:15 -
Planá n.Luž. - Osek 3:3 (0:2) 08.04. 16:30 -
Olešník - Milevsko 1:2 (0:0) 05.11. 14:00 -
J. Hradec - Olešník 0:0 (0:0) 15.10. 10:30 -
Olešník - Rudolfov 1:1 (1:0) 28.09. 16:30 -
Blatná - Hradiště 3:2 (2:1) 24.09. 16:30 -
Planá n.Luž. - Rudolfov 0:3 (0:0) 17.09. 16:30