Je tu sestava roku I.B sk. B! Dejte hlas svému favoritovi
Kdo se dostal do ideální jedenáctky roku ve IV. třídě sk. B?
Nedašovská rezerva otočila duel s Bohuslavicemi a zajistila si postup
Postupující Nevšová si s Kostelcem u Holešova s chutí zastřílela
Jakub Řehák z nedašovské rezervy nepochybuje: Kádr máme silný
Tečovický David Dorazín si myslí, že Nevšová i rezerva otrokovické Viktorie postoupily do vyšší soutěže zaslouženě
Tomáš Zoubek z Lipové přeje postup do III. třídy rezervě Nedašova i Bohuslavicím nad Vláří, oba si jej zaslouží
FOTO ze IV. třídy sk. A: Béčko Veselé ve šlágru kola deklasovalo Všeminu potupnými devíti góly
FOTO: Veselá si v domácím prostředí snadno poradila s Němčicemi u Holešova

Zlínský


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

V sestavách roku se hraje o týmové a individuální ceny v hodnotě 25 tisíc korun

21.07.2017 15:00

Hlasovaní o nejlepšího hráče roku nabralo hned od samotného začátku pořádné obrátky. Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny, kterými pořádně přitopí pod již rozpáleným kotlem. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Článek

Pohár hejtmana Zlínského kraje startuje o víkendu 1. kolem

21.07.2017 14:54

O víkendu se rozběhne úvodním dějstvím i Pohár hejtmana Zlínského kraje a na programu je jeho kompletní 1. kolo. To nabízí hned několik zajímavých duelů a fotbaloví fanoušci se mají po krátké letní přestávce opravdu na co těšit. Další celky z krajských soutěžíse zapojí do poháru ve druhém kole, dodejme jen, že prvenství z loňského ročníku obhajuje zkušený tým Josefa Raka z Provodova, který před týdnem vypadl v MOL cupu až v penaltové loterii s divizním Slavičínem.

Článek

FOTOSERIÁL: Emoce na pochodu

21.07.2017 14:41

Jak to nemohl odpískat? Zvedni se, simulante! To si děláš srandu, vždyť to byl likvidační zákrok! Tak už rozehraj, na co čekáš? Přestaň zdržovat!

Článek

Téměř 3 000 hráčů si v sezóně vstřelilo vlastní gól! Někteří umělci dokonce hned tři…

18.07.2017 21:44

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli v sezóně 2016/2017 po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost v uplynulém ročníku nebyla.

Článek

Bohuslavice nad Vláří budou v sobotu slavit postup do III. třídy společně s fanoušky

18.07.2017 15:36

Nečekaného dárku, v podobě postupu do III. třídy, se dostalo před několika dny fotbalistům Bohuslavic nad Vláří. Svěřenci trenéra Jindřicha Divila totiž skončili ve IV. třídě na nepostupovém druhém místě za rezervou Nedašova, v koutku duše však věřili v dodatečný postup z druhé pozice. Sen se jim nakonec stal skutečností a při několika přesunech v krajských a okresních soutěžích na Zlínsku se štěstí usmálo i na celek ze Slavičínska. Postupové oslavy si tak v Bohuslavicích nad Vláří naplno užijí až zpětně a to již v sobotu 22. července 2017, kdy se v obci koná tradiční turnaj místních částí a fotbalisté zde společně oslaví postup i se svými příznivci a věrným fanclubem.

Článek

Na Petrůvce o víkendu pořádají fotbalové turnaje

18.07.2017 14:57

Kulturně - sportovní víkend 2017, to je název akce, která se v sobotu a v neděli uskuteční v obci Petrůvka nedaleko Slavičína. V sobotu je na programu nejdříve turnaj Internacionálů, kde se představí Nedašov, Nevšová a domácí celek. V neděli se bude hrát turnaj mužů a toho se zůčastní Biskupice, Šanov, Kudlov u Zlína a pořádající celek Petrůvky. Obě akce bude doprovázet i kulturně společenská část, která se bude konat v odpoledních a ve večerních hodinách.

Článek

Posílej fotky s hashtagem #fotbalunas!

17.07.2017 17:35

Fanoušci nás v tom opět nenechali samotné a i v uplynulé sezóně sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromadě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na Instagramu i vy a přidávejte fotky z fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky!

Článek

FOTOSERIÁL: Radost kam se podíváš

17.07.2017 10:46

Góóóól! Výhra! Titul! Vyberte si, ze všeho je krásný pocit. Přinášíme vám další díl fotoseriálu, tentokrát zaměřený na radostné okamžiky.

Článek

Novým trenérem Příluk bude kouč zlínských futsalistů Zdeněk Julina

16.07.2017 13:53

Poměrně zajímavá informace se objevila u týmu FK Příluky, kdy jeho novým koučem bude Zdeněk Julina, který v současné době trénuje i zlínské futsalisty v celostátní lize sálového fotbalu - futsalu a před rokem s nimi dokonce získal titul mistra republiky. Na Přílukách představily i první posilu pro nový ročník a tou je Lukáš Adamík. Příluky neměly příliš povedenou uplynulou sezonu a dá se proto očekávat, že změny na trenérském postu a v hráčckém kádru přinesou patřičné oživení.

Článek

Vítězem Okresního přeboru na Kroměřížsku je Slavkov pod Hostýnem a v nové sezoně si zahraje 1. B třídu skupiny B

16.07.2017 13:12

Závěrečné kolo fotbalového okresního přeboru OFS Kroměříž již nic nemohlo změnit na tom, že se z vítězství a postupu radoje Slavkov pod Hostýnem a naopak minimálně na rok se nejvyšší okresní soutěží loučí Střílky s Břestem. O událost se ale postaral hattrickem Radek Ponížil, který v této sezoně nasázel 36 branek a o tři góly překonal rekord tohoto století, který loni vytvořil Radim Darebníček z Němčic u Holešova, které v letošní sezoně soutěž po roce účinkování opouštějí.

Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/kanonyr-slavkova-ponizil-ma-strelecky-rekord-20170620.html
Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/kanonyr-slavkova-ponizil-ma-strelecky-rekord-20170620.html

Článek

SK Louky budou po čtyřech letech znovu působit v krajských soutěžích

16.07.2017 12:17

Díky povedené sezóně se podařilo fotbalistům SK Louky podruhé v řadě postoupit a od příští sezóny bude v Loukách opět k vidění I.B třída, do které se oddíl vrací po dlouhých čtyřech letech strávených v okresních soutěžích. Nováček 1. B třídy skupiny B může být příjemným oživením této soutěže a ve svých řadách má několik výborných fotbalistů, včetně bývalého kanonýra Zlína Petra Janči. Louky si v prvním kole zopakuji souboj s týmem s Březnice, který je dalším nováčkem.

Článek

Malenovice se znovu po roce vracejí do 1. B třídy skupiny B

16.07.2017 11:19

Loňský vítěz 1. B třídy skupiny B celek Malenovic se ve vyšší soutěži dlouho neohřál a po roce se znovu vrací do 1. B třídy. Malenovičtí fotbalisté se v úvodním kole utkají na domácím hřišti s s rezervou Slavičína. Ale už v příštím týdnu je čeká pohárový duel s Veselou. Malenovičtí funkcionáři už představili i novou posilu na nadcházející sezonu, kterou je David Paták, který se vrací do svého klubu z Doubrav, předtím působil v Mladcové.

Článek

Veselá v úvodním přípravném duelu nestačila na kombinovaný celek Luhačovic

16.07.2017 10:42

V prvním přípravném utkání na novou sezónu si pozvali fotbalisté z Veselé celek z Luhačovic, který v uplynulé sezoně vyhrál na Zlínsku Krajský přebor. Hosté z lázeňského města dorazili na Veselou v kombinované sestavě, ve které se objevilo několik talentovaných mladíků a také hráčů B týmu, hrající Okresní přebor. V zajímavém duelu si nakonec oba týmy s chutí zastřílely a výsledkem bylo divoké skóre 3:5. Příprava ale splnila účel a pro oba celky byla dobrou prověrkou před začátkem soutěží, které startují již 6. srpna 2017.

Článek

FOTOSERIÁL: Vtipné momenty na trávníku i mimo něj

14.07.2017 11:29
Vybrali jsme pro vás sbírku momentů, u kterých by fotbalisté byli radši, kdyby vůbec objektivy fotoaparátů vyfoceny nebyly. Pojďte se podívat na úsměvu hodnou sbírku fotografií!
Článek

Kdo byl zlým mužem českého fotbalu? Našli jsme nejtrestanější hráče sezóny!

12.07.2017 09:42

Koho rozhodčí v sezóně 2016/2017 nejvíce napomínali? Prošli jsme soutěže, které na fotbalunas.cz sledujeme, tedy od třetích nejvyšších soutěží České republiky až po IV. třídy a výsledkem je unikátní žebříček zlých mužů amatérského fotbalu!

Článek

FOTOSERIÁL: Očima fanynek

10.07.2017 13:13

A pak, že se na fotbal chodí podívat jen chlapi. Pěknou část fanoušků naopak tvoří zástupkyně něžného pohlaví, které se jdou podívat nejen na své blízké, ale i na hru samotnou.

Článek

Možná už byl i u vás. Groundhopper ročně navštíví až osmdesát různých hřišť

10.07.2017 09:27

Groundhopping - koníček, který si našel příznivce i v České republice. K předním českým groundhopperům patří Martin Stránský, se kterým vám přinášíme rozhovor. Víkend co víkend vyráží do různých koutů republiky, aby zhlédl zápas na dosud nanavštíveném fotbalovém hřišti. A nejen to - groundhopper pečlivě zmapuje i zázemí jednotlivých klubů a ochutná i občerstvení. "Klobás už jsem zblajznul stovky," usmívá se Stránský.

Článek

FOTOSERIÁL: Ženy s píšťalkou. Jak to sluší slečnám a paním rozhodčím?

07.07.2017 11:28

Že se v rozhodcovském dresu objeví na hřišti zástupkyně něžného pohlaví, už dávno není takovou výjimkou. Některé z nich mají na hřišti respekt, který jim chlapi můžou jen závidět. Je tu další díl našeho fotoseriálu, tentokrát věnovaný právě ženám na hřišti!

Článek

FOTOSERIÁL: Groundhopping

03.07.2017 23:12

První díl letního fotoseriálu věnujeme koníčku, který si u nás v posledních letech našel početnou fanouškovskou základnu. A my to jen a jen kvitujeme! Pojďte se podívat na některé české úlovky groundhopperů nejen z České republiky.

Článek

Žebříček TOP 500 kanonýrů České republiky! Králem střelců sezóny 2016/2017 se stal Jiří Kopecký

03.07.2017 09:47

Sestavili jsme žebříček nejlepších kanonýrů českých trávníků! Pravidelně sledujeme dění od třetí ligy až po čtvrté třídy, ale jak najít jednoho nejlepšího střelce z celé republiky? 60 482 hráčů za sezónu dalo alespoň jednu branku, ale někteří v tomto ohledu jasně kralovali. Podívejte se, jak dopadlo srovnání napříč všemi neprofesionálními soutěžemi!

Celkový počet článků: 1742

Zpět na soutěže