Zlínský | Krajský přebor

Celostátní článek

NEJ VÍKENDU: Sedmigólový kanonýr přispěl k nevídanému debaklu

21.08.2018 04:33 0

Co nejzajímavějšího napříč Českou republikou přinesl uplynulý víkend? Kanonýr týdne dal tentokrát sedm branek, zápas krajského přeboru přilákal přes šest stovek diváků a některé týmy dokázaly v praxi, že zápas se nemá vzdávat za žádných okolností před konečným hvizdem.

Tipovačka přinesla první výherce cen od SportFotbal.cz v novém ročníku! Už nyní můžete tipovat na výsledky dalšího kola

21.08.2018 03:49 0

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře. Již nyní můžete tipovat na následující víkend - čím dříve vaše tipy odešlete, tím větší šanci na výhru máte. Přinášíme pravidelné vyhlášení vítězů z minulého víkendu!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

21.08.2018 00:30 0
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 3.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

20.08.2018 20:17 0

Třetí kolo Zlínského Krajského přeboru ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče třetího dějství. Hlasovat můžete do středy 22. srpna 2018.

Reportáž

Štítná nad Vláří složila reparát a porazila nebezpečný Holešov

Do Štítné nad Vláří přijel Holešov, který ještě před časem působil v Divizi. Domácí se chtěli svým fanouškům revanšovat za ostudnou prohru u nováčka v Nevšové a nakonec se jim to i podařilo. Svěřenci trenéra Pavla Prešnajdera rozhodli o své výhře již v prvním dějství, kdy vstřelili Holešovu dvě branky a druhou půli si už Štítňané takticky pohlídali.

Reportáž

Jan Gojš rozhodl v nastaveném čase o výhře nováčka ze Skaštic nad favorizovaným Provodovem

Svoji premiéru v domácím prostředi si odbyl nováček ze Skaštic proti loňskému vítězi Krajského přeboru z Provodova s řadou zkušených exligistů. Domácí se však svého zvučného soupeře nezalekli a v hektickém závěru vydolovali všechny tři body. První výhru v Krajském přeboru vystřílel nováček ve skaštickém dresu Honza Gojš

Reportáž

Hráči z lázeňského města vybojovali v Juřince tři body

Domácí Juřinka v úvodním duelu potrápila favorizovaný Provodov, zato Luhačovjané v domácím prostředí nestačili na exdivizní Brumov. Proto se očekával poměrně vyrovnaný duel, což se nakonec i potvrdilo. Hosté rozhodli o své výhře až v samotném závěru, kdy se prosadila nová akvizice Tomáš Maček a odvážejí si s trochou štěstí všechny tři body.

Reportáž

FC Brumov doma vyzrál na Bystřici pod Hostýnem

FC Brumov touží po návratu do rozšířené divize a zatím se jim tento plán daří plnit na jedničku. Svěřenci trenéra Pavla Charváta zatím zvládli oba dva své duely, i když Bystřice pod Hostýnem byla velmi nepříjemným protivníkem. Všechny body však zůstaly na Valašsku a Brumovjané tak v úvodu okupují čelo tabulky.

Reportáž

Morkovice nasázely slováckým Boršicím hned čtrnáct banánů

V Morkovicích se představily Boršice, které v úvodním duelu nestačily na Velké Karlovice. Domácí tým měl zápas v Bystřici pod Hostýnem odložený a tak byli morkovičtí fotbalisté na první zápas patřičně nažhaveni. Odnesli to nakonec právě Boršičané, kteří v první půli inkasovali sedm branek, navíc ve 31. minutě přišli o vyloučeného brankáře Filipa Pfeffera. Demolice slováckého týmu pokračovala i po přestávce a hosté nakonec odjížděli s potupnou čtrnáctibrankovou porážkou.

Reportáž

Velké Karlovice si v domácí tvrzi poradily s Hlukem

Do Velkých Karlovic zavítali fotbalisté ze slováckého Hluku, kteří se před sezonou posílili a mohou být pro každého soupeře nepříjemným protivníkem. Naopak domácí chtěli potvrdit výhru z Velkých Karlovic, což se nakonec Valachům s vypětím všech sil nakonec podařilo a připisují si další tři body.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 2.kolo Zlínský | Krajský přebor, 2018-2019 - Miroslav Machala z Hluku doufá, že do bojů o postup zasáhne i jeho tým

Zlínský 18.08.2018 17:32 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 2. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Nováček z Nevšové utržil na otrokovické umělce od Baťova rukavici

Na otrokovické umělé trávě se hrálo v nezvyklém času v sobotním dopoledni utkání mezi domácím celkem a nováčkem z Nevšové. Hosté v tomto duelu tahali za kratší konec a po celý zápas se nedokázali vyrovnat s jiným povrchem. Nevšová utkání za stavu 0:2 ještě zdramatizovala, ale závěr patřil jasné domácímu celku, který postupně navýšil skóre a připsal si zaslouženě tři body.

NEJ VÍKENDU: Tým přišel během minuty o čtyři vyloučené hráče! Debaklem sezóny je zatím výsledek 16:0

16.08.2018 14:42 0

Největší nakládačky, největší divácká návštěva nebo nejlepší nejúspěšnější střelec České republiky z víkendu? I o tom se dozvíte v našem unikátním přehledu toho nejlepšího, který zveřejňujeme po každém odehraném kole.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

15.08.2018 16:58 0

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Třetí kolo se nám rozhodl natipovat Jan Machač, příznivec klubu z Velkých Karlovic - Karolinky. Jeho tipy najdete níže.

SportFotbal sestavy roku znají trojici výherců cen!

15.08.2018 14:24 0

Po sezóně jste měli možnost až do konce července hlasovat v sestavách roku jednotlivých soutěží. Z těchto sestav vzešla finálová jedenáctka s největším počtem hlasů. A na zástupce SportFotbal.cz zbyla milá povinnost vylosovat trojici šťastných výherců, kteří se můžou těšit na vouchery k odběru zboží z této největší fotbalové speciálky v republice.

SESTAVA KOLA - 2.kolo Zlínský | Krajský přebor , 2018-2019

13.08.2018 19:41 1

Zahajovací 2. kolo Zlínského Krajského přeboru ročníku 2018/2019 je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče druhého dějství. Hlasovat můžete do středy 15. srpna 2018.

Reportáž

Velké Karlovice v nedělním odpoledni loupili v Boršicích

V Boršicích se představily Velké Karlovice a očekával se poměrně vyrovnaný souboj. Hosté se v první půli ujali vedení už po dvanácti minutách a jednobrankový náskok udrželi až do odchodu do kabin. Ve druhém dějství domácí srovnali krok a dočkali se vyrovnání. Závěr ale patřil Valachům, kteří v poslední desetiminutovce rozhodli o exportu všech tří bodů na Vsetínsko.

Reportáž

Nevšovský snajpr Vašek Tomšů ve valašském derby hattrickem sestřelil Štítnou nad Vláří

Šlágr kola se hrál v nedělním odpoledni před početnou diváckou kulisou na útulném stadionku v Nevšové. Nováček Krajského přeboru přivítal ve valašském derby nedalekou Štítnou nad Vláří vedenou novým trenérem Pavlem Prešnajderem, který zde přišel z divizního Slavičína. Než se hosté rozkoukali, tak prohrávali o dvě branky, kontaktní gól se jim nakonec vsítit nepodařilo a do půle inkasovali další dvě trefy. Poločas snů Nevšovjanů okořenil hatrickem domácí kanonýr Vašek Tomšů. Druhá půle se dohrávala jen z povinnosti a Nevšová hned v úvodu dokázala, že s ní budou muset soupeři v Krajském přeboru počítat.

Reportáž

Souboj Hluku a Baťova skončil v Ostrožské Lhotě remízou, na penalty byli úspěšnější otrokovičtí fotbalisté

Utkání mezi Hlukem a Baťovem se hrálo v Ostrožské Lhotě a prvních patnáct minut přineslo nevídanou kanonádu, kdy padly hned čtyři branky a to po dvou na každé straně. Po divokém začátku se hra zklidnila a konce duelu už branka nepadla. Na penalty byli úspěšnější otrokovičtí fotbalisté, kteří vyhráli 5:4.

Reportáž

Holešov v sobotním odpoledni udolal nováčka ze Skaštic

V Holešově se představil v sobotním odpoledni nováček ze Skaštic a v prvním dějství tahal za kratší konec. Domácí celek šel dokonce do dvoubrankového, ale hosté zásluhou kanonýra Konečníka snížili na 1:2, v dramatické koncovce se však Hanákům již srovnat nepodařilo.