16.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

Záchranářský souboj vyšel lépe pro domácí Traplice

7

Domácí fotbalisté vyhráli svůj zápas o všechno a dotáhli se na svého soka o bod

Začátek zápasu vyšel lépe hostům

Domácí fotbalisté na svého soupeře vlétli. Psala se třetí minuta utkání a domácí šli do vedení po hezké akci Kolínského. 14. minuta zápasu a bylo opět veseleji na domácí straně. Svůj únik bezpečně zakončil Trávníček a stav zápasu byl 2:0. Pro domácí taková klasika, že dvoubrankové vedení je pro ně prostě málo. Ve 36. minutě se za hosty trefil Kolečkář a zdramatizoval tak zápas. Poločas tak skončil 2:1 pro domácí.

To co se domácím nepovedlo minulý zápas, se povedlo nyní

Ve druhém poločase se hrál opatrný zápas z obou stran. V 81. minutě zápasu se po závaru trefil Hladík a vypadalo to, že se budou body dělit. V 90. minutě zápasu si však vzal slovo opět Trávníček a svým druhým gólem v zápasu rozhodl zápas ve prospěch domácích. Veledůležitý zápas pro domácí tak skončil 3:2.

TJ Traplice
Tomáš Kolínský: Oba týmy věděly o co jde a zápas tak příliš fotbalové krásy nenabídl. Začátek jsme měli dobrý a asi ve 20. minutě jsme vedli 2:0. Klasika, zatáhli jsme se a soupeř nás přehrával. V 80 minutě to bylo 2:2. Kupodivu jsme se oproti minulým zápasům zvedli a dokázali jsme v 90. minutě vstřelit veledůležitý gól na 3:2. Jsme moc rádi a doufáme, že už se to obrátí a budeme sbírat body a zachráníme se.

TJ Traplice
R. Kutálek [-] - D. Hejda [-] (90. F. Talák [-] ) , J. Rozhon [-] (93. Z. Bemer [-] ) , M. Urbanec [-] , B. Krpal [-] , T. Trávník [-] , V. Trávníček [-] , V. Šustr [-] , L. Matejkovič [-] , T. Kolinský [-] , T. Dleštík [-] (89. T. Hanák [-] )

TJ Vlčnov
L. Machala [-] - M. Liška [-] (30. D. Havrda [-] ) , L. Hladík [-] , L. Kolečkář [-] , D. Machala [-] , P. Kašpařík [-] , J. Flasar [-] , M. Mikulec [-] - D. Vacula [-] , J. Šobáň [-] - J. Fibichr [-]

Počet diváků: 156. Rozhodčí: FRIDRICH Denis - OBDRŽÁLEK Roman (N), KUŽELA Radim (N).