15.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2023-2024

23. O. Crla , 44. E. Měšťánek , 68. O. Crla (p.)
8

Domácí fotbalisté si vyšlápli na hosty z Topolné a berou tři body

Domácí rozhodli o svém vítězství v prvním poločase

Zápas začal v nádherném tempu a utkání nabízelo krásný fotbal po celou dobu. Z počátku se hrálo opatrně a obě obrany předváděli poctivou defenzivu. První větší šanci měl navrátilec z Vážan Ondra Stašek, jenž po úniku z levého křídla na střed zakončoval placírkou k pravé, ovšem brankář Mikel byl včas na svém místě. Polešovice měli ze hry více až ve 23. minutě po rohu hlavičkoval Crla a poslal Polešovice do vedení. Před poločasem po podobném provedení jako již zmíněný Stašek navýšil placírkou Erik Měšťánek na 2:0.

Ve druhém poločase domácí přidali ještě jednu branku a bylo hotovo

Oba týmy hrály kvalitně a hrálo se nahoru dolů Měšťánek byl nenasytný a neměl dost. V 68. minutě utekl obráncům do 16tky soupeře až se mu podařilo vybojovat penaltu. Crla na styl Franka Lamparda míč napálil pod břevno přibližně doprostřed hřiště a 3 body byly pojištěny. Zbytek zápasu už se jen dohrával a zápas tak skončil 3:0.