Komárov na úvod nestačil na béčko Veselé
A je to venku! Konečně můžete po utkání vyjádřit svůj názor na rozhodčího, výkon soupeře a mnoho dalšího
Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší

Zlínský - Zlín


EXPERT TIPY
SESTAVY KOLA
HRÁČI KOLA
ROZHOVORY

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Reportáž

Petrůvka si doma snadno poradila se Zádveřicemi


Na Petrůvku zavítaly v nedělním odpoledni Zádveřice, kterým však citelně chyběl bývalý hráč a trenér Slavičína Milan Otépka. Domácí tým nakonec zopakoval brankostroj z posledního duelu s Vlčkovou, tentokrát nasázel hostím půltucet branek, i když výsledek nejspíše neodpovídá poměru sil na hřišti. Domácí dali hostím lekci z produktivity a rozhodla jejich kvalita v útočné fázi.

 


Reportáž

Lipová pokračuje v dobrých výkonech a vyhrála ve Vlachovicích


V neděli se odehrál další jeden ze zápasů Zlínské IV. B třídy skupiny B mezi domácími Vlachovicemi a nedalekou domácí Lipovou. Utkání se odehrálo na velmi kvalitně upraveném trávníku. Za domácí nastoupil zkušený Tomáš Olejník. To hosté měli oproti minule trošku pozměněnou sestavu, ale i tak se na domácí vrhli hned od začátku, a měli častěji míč na svých kopačkách, a dostávali se častěji i do šancí. Lipová nakonec zaskočila domácí tým a odváží si z Vlachovic cenné tři body.


Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

 

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Reportáž

Lipovský Zoubek dvěmi brankami sestřelil Dobrkovice


V Lipové se představily Dobrkovice, kterým se zde povedlo poslední mistrovské utkání. Domácí tým znovu spoléhal na špílmachra Tomáše Zoubka, který si přinesl střeleckou formu ze sobotního turnaje v malé kopané v Lipině. Zkušený středopolař totiž v poslední desetiminutovce dvakrát skóroval a vydatně pomohl Lipové k zisku tří bodů.


Reportáž

Petrůvka v domácím prostředí nasázela Vlčkové tucet branek


Na Petrůvku přijela Vlčková, která v loňském roce působila ve skupině A a je známa především starty zlínských hokejistů a aferámi kolem některých hráčů. Petrůvka nakonec načepovala hostím dvanáctku, Ti přijeli pouze v deseti hráčích a vysokou prohru nesli dost nelibě.


Reportáž

Tichov si s Lutoninou s chutí zastřílel


Do Tichova zavítala poprvé ve své historii Lutonina a tak domácí vůbec nevěděli, co od svého soupeře očekávat. První půle byla ještě vyrovnaná, ve druhém dějství již domácí na hřišti dominovali a nakonec nasázeli hostím půltucet branek.


Článek

Rozhodčí řezník, netradiční cesta na mistrák, zranění. Které články patřily v sezóně k nejčtenějším? (díl II.)

31.07.2017 09:26

Ještě před startem fotbalové sezóny 2017/18 je čas se ohlédnout za uplynulým ročníkem. Ten přinesl mnoho pozitivních, ale bohužel i negativních okamžiků a událostí. Podívejte se, jaké články patřily na fotbalunas.cz mezi nejčtenější!

Článek

FOTOSERIÁL: Když fandí nejmenší

28.07.2017 16:08

Ke sportu je potřeba vychovávat už od mala! Podívejte se na další díl našeho fotoseriálu, který jsme tentokrát věnovali těm nejmenším, a snad i budoucím sportovcům, speciálně fotbalistům.

Článek

IV. třída v televizi, opilý rozhodčí, Lavický v ČFL. Které články zaujaly čtenáře v sezóně nejvíce? (díl I.)

27.07.2017 09:40

Ještě před startem fotbalové sezóny 2017/18 je čas se ohlédnout za uplynulým ročníkem. Ten přinesl mnoho pozitivních, ale bohužel i negativních okamžiků a událostí. Podívejte se, jaké články patřily na fotbalunas.cz mezi nejčtenější!

Článek

FOTOSERIÁL: Zvířecí mazlíčci

24.07.2017 14:41

Miláčku, půjdu vyvenčit pejska. Cestou se možná zastavím na fotbale. I takhle nějak může začít pěkné víkendové odpoledne. U hřišť se v průběhu sezóny nejčastěji objevili samozřejmě nejlepší přátelé člověka, ale nechyběla i jiná zvířata. Jaká?

Článek

MOL Cup má za sebou první kolo

24.07.2017 11:41

Česká pohárová soutěž o víkendu dokončila své první kolo. Kdo se dostal dál a může doufat v duel s týmem z první ligy?

Článek

V sestavách roku se hraje o týmové a individuální ceny v hodnotě 25 tisíc korun

21.07.2017 15:00

Hlasovaní o nejlepšího hráče roku nabralo hned od samotného začátku pořádné obrátky. Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny, kterými pořádně přitopí pod již rozpáleným kotlem. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Článek

FOTOSERIÁL: Emoce na pochodu

21.07.2017 14:41

Jak to nemohl odpískat? Zvedni se, simulante! To si děláš srandu, vždyť to byl likvidační zákrok! Tak už rozehraj, na co čekáš? Přestaň zdržovat!

Článek

Téměř 3 000 hráčů si v sezóně vstřelilo vlastní gól! Někteří umělci dokonce hned tři…

18.07.2017 21:44

Jsem smolař! Vlastní gól, a zrovna si ho musím dát já a být za dřeváka! Možná že právě takové myšlenky jste měli v sezóně 2016/2017 po rozvlnění sítě za zády brankáře vašeho týmu. Nebojte, nebyli jste v tom sami, vlastenec taková vzácnost v uplynulém ročníku nebyla.

Článek

Bohuslavice nad Vláří budou v sobotu slavit postup do III. třídy společně s fanoušky

18.07.2017 15:36

Nečekaného dárku, v podobě postupu do III. třídy, se dostalo před několika dny fotbalistům Bohuslavic nad Vláří. Svěřenci trenéra Jindřicha Divila totiž skončili ve IV. třídě na nepostupovém druhém místě za rezervou Nedašova, v koutku duše však věřili v dodatečný postup z druhé pozice. Sen se jim nakonec stal skutečností a při několika přesunech v krajských a okresních soutěžích na Zlínsku se štěstí usmálo i na celek ze Slavičínska. Postupové oslavy si tak v Bohuslavicích nad Vláří naplno užijí až zpětně a to již v sobotu 22. července 2017, kdy se v obci koná tradiční turnaj místních částí a fotbalisté zde společně oslaví postup i se svými příznivci a věrným fanclubem.

Článek

Na Petrůvce o víkendu pořádají fotbalové turnaje

18.07.2017 14:57

Kulturně - sportovní víkend 2017, to je název akce, která se v sobotu a v neděli uskuteční v obci Petrůvka nedaleko Slavičína. V sobotu je na programu nejdříve turnaj Internacionálů, kde se představí Nedašov, Nevšová a domácí celek. V neděli se bude hrát turnaj mužů a toho se zůčastní Biskupice, Šanov, Kudlov u Zlína a pořádající celek Petrůvky. Obě akce bude doprovázet i kulturně společenská část, která se bude konat v odpoledních a ve večerních hodinách.

Článek

Posílej fotky s hashtagem #fotbalunas!

17.07.2017 17:35

Fanoušci nás v tom opět nenechali samotné a i v uplynulé sezóně sdíleli na Instagramu pod naším hashtagem. Jejich fotografie jsme vybrali a můžete si je pěkně pohromadě prohlédnout v galerii. Sledujte nás na Instagramu i vy a přidávejte fotky z fotbalového života, těšíme se na nové fotopřírůstky!

Celkový počet článků: 393
Zpět na Zlínský kraj