Zlínský | 1.B třída sk. B

Rozhovor

Mamka je dokonce takový fanoušek, že občas vytáhne buben a žene nás k vítězství, říká hráč 18. kola Radek Zálešák z Tlumačova

Zlínský 29.04.2017 19:57

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Reportáž

Lípa po zlepšeném výkonu ve druhé půli veze výhru z Lukova

V Lukově se představila v sobotním odpoledni Lípa a byl to souboj posledního celku s předposledním. Favoritem v tomto duelu byl přeci jen hostující tým, který stále bojuje o setrvání v soutěži, zatímco domácí tým chce sezónu patrně jen se ctí dohrát. V první půli se diváci v Lukově branky nedočkali a do kabin se tak odcházelo za bezbrankového stavu. Ve druhém dějství se trefil po hodině hry hostující Křižka a definitivní podobu výsledku dal dvě minuty před koncem střídající Hamšík. Lípa veze z Lukova cenné tři body a netrpělivě bude sledovat výsledky svých soupeřů v nedělních duelech.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 19.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

27.04.2017 19:18

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Pomaličku se blíží víkendové 19. kolo 1. B. třídy skupiny B, a proto je čas na naši tradiční anketu Expert Tip. Dojde opět na několik zajímavých soubojů. Toto kolo se rozhodl natipovat Petr Fojtík, příznivec klubu z Kostelce u Holešova. Jak se mu bude dařit?

Článek

Stovky tipérů zkusily své štěstí, ale bezchybných jich bylo jen pár. Ukažte se i vy!

26.04.2017 15:34

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc chystáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 18.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

24.04.2017 20:51

Osmnácté kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče třináctého dějství. Hlasovat můžete do středy 26. dubna 2017.

Reportáž

Tlumačov potvrdil stoupající formu výhrou na půdě zachraňující se Lípy

Lípa v minulém kole zkolabovala v Nevšové a tak se čekalo, zda se se hráčcký kádr nováčka dá na Tlumačov do kupy. Ten předvádí na jaře poměrně solidní výsledky a na půdě Lípy chtěl bodovat. Začátek utkání přinesl divokou přestřelku, nejdříve se trefil domácí Galandr, hosté rychle srovnali Zálešákem, aby je po čtvrhodině hry poslal do vedení nestárnoucí Dan Máčala. Třetí branku přidal domácímu týmu do šatny hrající právník Radek Dvořák a Tlumačov šel do kabin s dvoubrankovým náskokem. Ve druhém dějství se již přes šance na obou stranách skóre neměnilo a Tlumačov si připisuje další výhru.

Reportáž

Lídr tabulky z Nevšové se na výhru v Lužkovicích hodně nadřel

V Lužkovicích se představil vedoucí celek tabulky z Nevšové, který zde chtěl bodovat naplno. Zabránit mu v tom měl domácí tým, který nastoupil i s Ivošem Světlíkem, naopak Nevšové chyběl tvůrce hry Tomáš Munster. Úvod utkání patřil hostím, které poslal  brzy Gabko do vedení. Domácí celek srovnal z penalty kanonýrem Procházkou. Nevšová poté vstřelila domácímu týmu gól do šatny a po půli vedla o jedinou branku. Ve druhém dějství se domácí snažili o vyrovnání, hosté to ale nedopustili a čtvrt hodiny před koncem pečetil výsledek nejlepší střelec soutěže Vašek Tomšů. Nevšová si veze na Slavičínsko tři body, Lužkovice ještě bude čekat tuhý boj o záchranu v soutěži.

Reportáž

Příluky udolaly brankou Machalíčka v derby Veselou

Příluky hrály v derby s Veselou velmi důležitý zápas, neboť se jim na jaře vůbec nedaří a povinnost jim velela bodovat naplno. Veselá mohla nastoupit v naprostém klidu, její forma v odvetné části je výborná, ale přesto se očekával Na Cecilce vyrovnaný duel. V první půli se diváci branky nedočkali, i přes několik šancí na obou stranách. Ve druhé půli se branku čekalo až do 74. minuty, kdy se trefil domácí Machalíček a zajistil Přílukám kýžený tříbodový zisk. Veselá tak odjíždí s prázdnou, tentokrát jejich kanonýrům zvlhnul střelecký prach. Domácí celek bere výhru všemi deseti.

Reportáž

Otrokovický Křivánek hatrickem sestřelil kostelecký Moravan

Na hřiště otrokovické Viktorie zavítal v nedělním dopoledni tým z Kostelece u Holešova. Favoritem v tomto duelu byl domácí celek, který mohl znovu využít služeb fluktuantů z třetiligového A týmu.  Hanáci drželi dvacet minut bezbrankovou remízu, ale ve druhé polovině úvodního dějství inkasovali hned čtyři branky. Ve druhé půli pokračoval brankostroj domácích, kteří po hodině hry vedli už o šest branek, pak se ale jejich kanonáda zastavila. Hattrickem se blýskl Lukáš Křivánek, kterému zdatně sekundoval se dvěmi brankami Issaka Sampson. Domácí tým potvrdil skvělou jarní formu a bude netrpělivě čekat na zaváhání svého největšího soka z Nevšové.

Reportáž

Rezerva FC TVD Slavičín si na umělce v Hrádku připsala povinnou výhru nad Lukovem

Na hrádeckou umělku přijel v sobotu poslední tým tabulky z Lukova a neměl proti domácí rezervě FC TVD co ztratit. Navíc domácí tým nastoupil prakticky bez fluktuantů, neboť divízní A tým sužuje řada zranění. Začátek utkání patřil omlazené rezervě Slavičína, která šla po dvanácti minutách do vedení Žáčkem. Prokřehlí diváci pak dlouho čekali na pojištění výsledku ze strany domácího celku, to přišlo až deset minut před koncem, kdy se trefil kapitán Broněk Fojtík. Béčko Slavičína si tak připsalo povinnou výhru a osud Lukova v soutěži je již nejspíše zpečetěn.

Reportáž

V Hulíně se hrálo v neděli odpoledne hanácké derby mezi domácí Admirou a hosty z Němčic u Holešova. Domácímu týmu příliš nevyšel start do jarní části a chytl se až na půdě posledního týmu tabulky z Lukova. Hosté z Němčic potřebují body k záchraně jako sůl a v první půli to vypadalo, že si i nějaké odvezou. Po poločase totiž vedli o dvě branky. Domácí tým po důrazném pohovoru v kabině přišel na druhou půli jako vyměněný a po hodině hry dokázal strhnout výsledek na svoji stranu. Poté jim byl dokonce vyloučen hráč, ale hosté přesilovku nevyužili, navíc inkasovali čtvrtou trefu a odjíždějí domů s prázdnou.

Reportáž

Mladcová po vynikajícím výkonu veze výhru z Tečovic

V Tečovicích se hrálo v sobotním odpoledni zlínské derby a čekalo se, zda si domácí tým udrží jarní neporazitelnost a jestli hosté z Mladcové potvrdí na hřišti stoupající formu. Začátek utkání vyšel lépe hostím a po deseti minutách hry je poslal do vedení Bahulík, který přišel na Mladcovou před sezonou ze Sehradic. Domácí se snažili o vyrovnání, ale inkasovali branku do šatny. Hosté ve druhém dějství kontrolovali utkání a přidali třetí trefu. Bivoji tak skončila skvělá série, Mladcová si výhrou upevnila třetí pozici.

Rozhovor

V Přílukách nás čeká v neděli těžká šichta, domácí hrají o záchranu a já jsem zde dokonce několik let působil, říká brankář Veselé a hráč 17. kola Petr Červenka

Zlínský 21.04.2017 15:29

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 17. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? V tomto kole vyhrál znovu hráč z Veselé, tentokrát její gólman Petr Červenka. Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 18.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

20.04.2017 19:26

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod. Pomaličku se blíží víkendové 18. kolo 1. B. třídy skupiny B, a proto je čas na naši tradiční anketu Expert Tip. Dojde opět na několik zajímavých soubojů. Toto kolo se rozhodl natipovat Martin Dolanský, příznivec klubu z Lužkovic. Jak se mu bude dařit?

Článek

Uhádnout všechny zápasy? Pro naše tipéry žádný problém! Zařadíte se mezi ně i vy?

18.04.2017 23:35

TIP LIGA - právě pod tímto odkazem můžete sledovat, jak si stojíte v porovnání s ostatními tipéry! Navíc yhstáme další a další novinky - například přehled všech vašich "tiketů". Po každém odehraném hracím víkendu pak uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů za celou sezónu. Připomínáme, že ČFL, která jako jediná soutěž nabízí devět zápasů v jednom kole, na svého pokořitele stále čeká! Tipujte od úterý až do začátků zápasů v jakékoliv soutěži České republiky!

SESTAVA KOLA - 17.kolo Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

17.04.2017 18:36

Již sedmnácté kolo I. B. třídy skupiny B je za námi. Kteří hráči se probojovali do sestavy kola? Jsou zde i další hráči, kteří se velkou měrou podíleli na zisku bodů svých celků, či svými výkony zaujaly fotbalové experty. Podívejte se na jedenáctku tohoto kola a vyberte hráče sedmnáctého dějství. Hlasovat můžete do středy 19. dubna 2017.

Reportáž

Rezerva otrokovické Viktorie potvrdila v Němčicích u Holešova roli favorita

Řízení utkání v Němčicích u Hlešova se ujala rozhodčí Jarmila Kovářová, která nakonec odpískala dvě branky a také udělila čtyři žluté karty, po dvou na každé straně. Favoritem v utkání byli hráči otrokovické rezervy, kteří stále pronásledují vedoucí Nevšovou. Domácí celek jim však na svém hřiště nedal nic zadarmo a tak hosté museli o tři body hodně zabojovat. To se jim nakonec podařilo a vezou z Němčic u Holešova tříbodovou výhru.

Reportáž

Tečovice pokračují ve spanilé jízdě a suverénně vyhrály v Kostelci u Holešova

Jarní jízda fotbalistů Tečovic pokračovala i o Velikonocích a tentokrát to odnesl kostelecký Moravan. Hostující Bivoj šel do vedení již v 5. minutě Závodou. Klíčový moment duelu přišel po čtvrthodině hry, kdy byl domácím vyloučen Kovalda. Hosté přesilovku náležitě využili a postupně navyšovali svůj náskok. Domácím se podařilo vsítit branku až za stavu 0:4, ale na obrat v deseti hráčích neměli sil a Tečovice tak vezou domů vysokou výhru.

Reportáž

Ostuda v Nevšové, utkání Nevšové a Lípy bylo ve 30. minutě za stavu 8:0 nedohráno pro malý počet hostujících hráčů

Utkání Nevšové a Lípy bylo za stavu 8:0 přerušeno pro malý počet hostujících hráčů a to se stalo již po půlhodině hry. O výsledku rozhodne až STK, patrně však ponechá výsledek dosažený na hřišti. Soupeř z Lípy přijel k utkání do Nevšové pouze s osmi hráči. Hostům se ve 28. minutě za stavu 0:8 zranil hráč a následně ze hry odstoupil i gólman a rozhodčí Skalický zápas ukončil. Lípa si však uřízla pořádnou ostudu a nemine ji mastná pokuta. Výsledek a statistiky doplníme po verdiktu STK.

Reportáž

Tlumačov připravil rezervě Slavičína první jarní porážku

V Tlumačově se představila v neděli odpoledne před solidní diváckou návštěvou rezerva divizního FC TVD Slavičín, která na jaře ještě neokusila hořkost porážky. Do Tlumačova však přijela v hodně omlazené sestavě a z fluktuantů z A týmu se na hřišti objevil pouze brankář Jelínek. Domácí tým však body na své půdě jen tak nerozdává a o své výhře rozhodl již v prvním dějství, hosté utkání ještě zdramatizovali Slavičín, ale vyrovnat se jim už nepodařilo.