14.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Babice vyloupily hřiště Bánova

6

Hostující mužstvo vyhrálo na hřišti mládí z Bánova a veze tři body

První poločas branku nepřinesl

První poločas se ještě bylo na co koukat, nicméně branky jsme se nedočkali. Nejblíže jí byli hostující fotbalisté, když promarnili dvě velké šance. Domácí měli také velkou tutovku, tu však vychytal hostující brankář Sedlák. Do kabin se tak šlo za stavu 0:0.

Babice byly nakonec šťastnější

Druhý poločas spíše připomínal doslova kopanou, nežli fotbal. V 80. minutě zápasu vzal na půlce Hořínka míč a sólem projel až na soupeřovu šestnáctku z které vystřelil a míč zapadl mezi tří tyče. V 88. minutě po chybě hostující obrany přišli na řadu domácí a Borák vyrovnal. Takřka ihned po rozehrávce se míč dostal až k domácímu brankáři, který velkou hrubkou namazal hostujícímu Bilavčíkovi a ten do prázdné brány rozhodl o vítězství hostů v poměru 1:2.

Babice
Feris Sanchéz: Zápas moc fotbalové krásy nepřinesl. My měli oproti minulému týdnu velké problémy se zraněními a do poslední chvíle nevěděli, kdo nastoupí. Dlouho jsem nezažil, aby tolik kluků bylo s otazníkem. Na naší hře to bylo znát. Na to v jakém stavu jsme nastoupili to jsou zlaté tři body.

Počet diváků: 150. Rozhodčí: Králíček Pavel - POLANSKÝ Břetislav (N), HORNÍČEK Kryštof (N).