18.kolo, Středočeský | Kolín | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

Libodřice znovu doma vítězně, tentokráte na ně nastačila Kouřim!

11

Na těžkém terénu se odehrál zápas domácích Libodřic s Kouřimí. Vyhrál bojovnější a důraznější tým. Zápas se povedl především domácímu duu Pohanka-Batelka, první jmenovaný zaujal v defenzivě, zatícmo Batelka odehrál povedený part ve středu pole. Pozitivem pro hosty byl další gól Dufka, který se pomalu rozjíždí po zranění. Jaký to byl zápas?

Jedna k nule

Libodřické hřiště není ve formě, to je zrkátka fakt, který nelze rozporovat. Spousta nepřesností dala prostor bojovné a důrazné hře, což mohlo oko mnohých diváků poněkud uškodit. Na první branku si muselo zhruba osm desítek diváků počkat až do minuty třicátě čtvrté, ve které poodkryl trochu ze svého umění a otevřel skóre zápasu.

Gól šikovného středopolaře byl i tím jediným ze statistik první půle, pomineme-li žlutá napomenutí hostujících hráčů.

Do kabin se tak šlo za stavu 1:0 pro domácí Libodřice.

Deset a jedenáct

Do druhého poločasu udělal hostující hrající trenér jednu změnu, kdy Svobodu nahradil zkušený Pokorný. Vstřelenou branku však tohle střídání nepřineslo. Kouřim ztrácela i nadále.

V osmapadesáté minutě zvýšil na 2:0 Košík, aby o 9 minut později skóroval Batelka. Kouřim se nevzdala a zásluhou jí byla branka Dufka v 80. minutě, na tu však již nikdo z hostujícího týmu navázat nedokázal a Libodřice tak zvítězily 3:1.

FK Libodřice
Trenér Adam Baško: Mám radost z výhry, ale předvedená hra nebyla dobrá. Naše hřiště není úplně ve formě a na hře to bohužel bylo znát. V celém zápase bylo z obou stran mnoho ztrát a nepřesností. Výhru jsme urvali bojovností a nasazením. Do dalších zápasů musíme naši hru zlepšit a hlavně zpřesnit. Jindy by to na výhru stačit nemuselo.

P. Skočdopole [-] - P. Škopek [-] (60. V. Patočka [-] ) , M. Pánek [-] , D. Strejček [-] , J. Košík [-] (75. L. Lanc [-] ) , J. Kovařík [-] , P. Batelka [-] , M. Hovorka [-] , L. Pohanka [-] , A. Baško [-] , F. Šafránek [-] (72. P. Pěkný [-] )