2.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

Chlebičov předčil Jakubčovice

10. L. Gabaj , 50. J. Radek , 62. J. Radek , 67. J. Hollesch - 79. P. Ďurica
0

Favorizované Jakubčovice zavítaly do Chlebičova, kde však dostaly pořádnou lekci a domů si odvážejí prohru 4:1.

Chlebičov musel přes léto stavět mančaft takřka od píky, ale nakonec dal dohromady velice silnou sestavu, která v sobotním odpoledni zničila Jakubčovice nad Odrou. Domácí posadila na koně 10. minuta. Korbel vysunul kupředu Gabaje, ten utekl po pravém křídle a nekompromisně překonal gólmana Bučka. Svěřenci trenéra Axmanna pokračovali v náporu, jenže tutovky Korbela a Radka změnu skóre neznamenaly. Hosté reagovali nepříjemnou standardkou, po které musel Černín vykopávat míč z brankové čáry. Těsně před přestávkou dal o sobě vědět Radek, ale bohužel ztroskotal na připraveném Bučkovi.

Ve druhé půli si však čerstvá posila domácích z Dolního Benešova vydatně spravila chuť. Radek nejprve zúročil skvělou práci Hollesche a Haase, když pohodlně zvýšil na 2:0. O necelou čtvrthodinku později se navíc Radek otočil s balonem v šestnáctce a mazácky přelstil Bučka – 3:0. V 67. minutě bylo definitivně vymalováno. Hollesch totiž napřáhl z dobrých pětadvaceti metrů a nachytal Bučka na hruškách – 4:0. Jakubčovice už dokázaly pouze korigovat. Spolehlivého gólmana Josefuse připravil o čisté konto kanonýr Ďurica – 4:1. Chlebičovu to však příliš nevadilo, protože odstartoval soutěž vysokou výhrou.

SK Viktorie Chlebičov
trenér Vilém Axmann: „Jsem hlavně rád, že se nám přes léto povedlo mužstvo vhodně doplnit. Myslel jsem si, že se proti Jakubčovicím budeme teprve sehrávat, ale hodně nám pomohl vedoucí gól. Pak už jsme byli jasně lepším týmem. Vyhráli jsme naprosto zaslouženě.“

C. Josefus [-] - L. Villaschek [-] , L. Černín [-] , J. Majewski [-] , F. Linda [-] - O. Haas [-] , L. Gabaj [-] (82. M. Elek [-] ) , M. Dzierža [-] (72. T. Levák [-] ) , L. Sedláček [-] (46. J. Hollesch [-] ) - A. Korbel [-] (75. L. Baďura [-] ) , J. Radek [-] -