22.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2015-2016

--

--

Bílovec nadělil Chlebičovu půltucet

0

Hodně drsnou porážku utrpěl Chlebičov na hřišti vedoucího Bílovce. Domácí šli v první půli do dvoubrankového trháku, který zařídil Ondruš s Moučkou. Na začátku druhé půle Chlebičov snížil na rozdíl jediné branky. Chlebičov v následném průběhu utkání mohl i srovnat skóre, ale své šance zadzil. V závěrečné půlhodině vsítili domácí díiky chybám hostující defenzívy čtyři branky a zvítězili 6:1. Hrdinou dne byl Moučka, který vsítil čtyři branky. Bílovec už tak má sedmibodový náskok v čele soutěže.