22.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2015-2016

23. R. Mach (p.) , 68. A. Bujok
0

Záchranářský duel vyzněl lépe pro béčko Vacova. Ten si poradil s týmem z Kestřan a předskočil je v tabulce.

Mach poslal Vacov do vedení z penalty

Velice opatrný a vyrovnaný začátek zápasu. Toto všechno se změnilo ve 23. minutě, kdy domácí hráč kopal střílený centr do vápna a hostující obránce zahrál rukou, takže rozhodčímu Klimešovi nezbývalo nic jiného, než odpískat pokutový kop. Toho se ujal Radovan Mach a poslal míč po pravé ruce brankáře Pavla Drahoše do brány – 1:0. Další šance diváci ve Vacově viděli na obou stranách, ale tentokrát již bez gólového efektu. Do kabin se šlo za stavu 1:0.

Bujok pojistil vedení

Druhý poločas přinesl opět nevyužité šance. V 68. minutě domácí zahrávali trestný kop, brankář Drahoš neudržel balón a Antonín Bujok doklepával do prázdné branky – 2:0. Poté Kestřany nastřelily dvakrát tyč. A dvěma skvělými zákroky podržel Vacov B brankář Pavel Klas. Poprvé vychytal samostatný nájezd hráče hostí a podruhé vyrazil tvrdou střelu na břevno. Tento zápas byl pro Vacov B velice důležitý, protože v tabulce předskočil právě Kestřany a nachází se na 9. místě. Dobrý výkon podal dorostenec Vacova Tomáš Kovařík ve středu zálohy.

V příštím kole béčko Vacova jede do třetích Chelčic, kde je nečeká nic lehkého. Kestřany jedou opět ven a to do čtvrtých Bělčic, které šest zápasů v řadě nepoznaly porážku. Kestřany tedy mají velkou motivaci tuto sérii ukončit.

SK Vacov B
Stanislav Klas, trenér: Myslím si, že herně jsme byli lepší. Dnes nás podržel gólman, v určité fázi předvedl 2 dobrý zákroky, v prostředku zálohy vyčníval Tomáš Kovářík. Dobře odehrál zápas Radovan Mach.

SK Vacov B
P. Klas [-] - R. Mach [-] , J. Mrázek [-] , V. Hanzlík [-] (83. J. Hlásek [-] ) , F. Čtvrtník [-] , A. Bujok [-] , S. Pšenička [-] (73. M. Valta [-] ) , T. Kovařík [-] , J. Tesař [-] , G. Bujok [-] , J. Král [-]

TJ ZD Kestřany
P. Drahoš [-] - M. Kinský [-] , M. Valach [-] , M. Keclík [-] , V. Průcha [-] , P. Valach [-] , R. Uhlík [-] (46. J. Kinský [-] ) , M. Pospíšil [-] , P. Viktora [-] , M. Masner [-] , R. Keclík [-]

ŽK: 89. P. Viktora .
Hráči zápasu: P. Klas , R. Mach , T. Kovařík - M. Pospíšil .
Místo: Vacov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Klimeš Jiří - HUČÍK Michal, PÁNEK Milan.