Klimeš Jiří
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Ševětín - Suchdol 2:3 (2:1) 06.04. 16:30 -
Větřní - Kaplice B 1:1 (0:1) 30.03. 15:00 -
Ledenice - Hluboká B 4:2 (1:2) 24.03. 15:00 -
Včelná - Hradiště 1:4 (1:3) 11.11. 10:30 -
Bystřice - Nemanice 18:0 (8:0) 04.11. 14:00 -
Stráž - Třeboň B 2:0 (0:0) 04.11. 10:30 -
Vl. Březí - Chelčice 3:5 (0:4) 29.10. 14:30 -
Kaplice B - T.Sviny B 2:2 (2:1) 21.10. 15:30 -
Hluboká B - Vltavan 0:2 (0:0) 06.10. 19:00 -
T.Sviny B - Olešnice 5:3 (2:0) 01.10. 15:00 -
H. Žďár - Buk 2:0 (1:0) 16.09. 10:30 -
Ševětín - Studená 1:8 (1:4) 02.09. 10:15 -
Olešnice - Kaplice B 2:1 (0:1) 04.06. 15:00 -
S.Ústí - Met. Tábor B 1:0 (1:0) 27.05. 13:30 -
Ledenice - Hrdějovice 3:6 (0:1) 14.05. 15:00 -
Sousedovice - Volyně 5:2 (2:1) 13.05. 15:00 -
Cehnice - Husinec 4:3 (0:2) 07.05. 15:00 -
Vacov - Volyně 3:1 (1:1) 29.04. 17:00 -
Junior B - Chelčice 2:2 (2:2) 22.04. 17:00 -
S.Ústí - Chyšky 3:1 (1:1) 08.04. 10:30 -
Vacov - Sedlice 5:0 (3:0) 26.03. 15:00 -
Junior B - Dražejov 1:1 (1:0) 13.11. 14:00 -
Planá n.Luž. - Sepekov 3:7 (2:5) 06.11. 14:00 -
Met. Tábor B - S.Ústí 0:1 (0:0) 29.10. 10:30 -
Lomnice - Slavonice 3:1 (1:0) 22.10. 15:30 -
Hrdějovice - Ledenice 3:0 (2:0) 15.10. 15:30 -
Větřní - Sedlec 0:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
Milevsko B - Chotoviny 0:2 (0:1) 25.09. 16:30 -
T.Sviny B - Větřní 3:1 (2:0) 18.09. 15:00 -
Boršov - Ledenice 2:3 (2:0) 10.09. 17:00 -
Vl. Březí - Bělčice 1:0 (0:0) 04.09. 15:00 -
Planá n.Luž. - Chotoviny 3:4 (1:2) 28.08. 17:00 -
Podolí - Met. Tábor B 0:0 (0:0) 20.08. 13:30 -
Kluky - Jistebnice 2:5 (1:3) 18.06. 13:30 -
D. Dvořiště - T.Sviny B 9:2 (4:0) 11.06. 17:00 -
Prachatice C - Volyně 2:1 (0:1) 04.06. 13:30 -
Cehnice - Junior B 3:1 (2:0) 29.05. 15:00 -
Božetice - Čížová 3:2 (1:1) 21.05. 17:00 -
Sousedovice - Junior B 1:2 (1:1) 14.05. 13:30 -
Planá n.Luž. - Chyšky 3:0 (2:0) 07.05. 10:30 -
Prachatice C - Bavorov 2:2 (1:0) 01.05. 10:30 -
Čížová - Sepekov 2:5 (0:2) 18.04. 13:30 -
D.Bukovsko - H. Žďár 1:1 (0:1) 16.04. 17:00 -
D. Dvořiště - K.Újezd 0:3 (0:2) 13.04. 17:30 -
Junior B - Prachatice C 7:1 (4:1) 10.04. 10:15 -
Planá n.Luž. - Hradiště 0:0 (0:0) 26.03. 10:30 -
Třeboň B - Lomnice 2:1 (1:1) 06.11. 14:00 -
Větřní - Chvalšiny 3:2 (1:1) 30.10. 10:30 -
Č. Velenice - Studená 3:3 (2:3) 23.10. 15:30 -
Boršov - Roudné B 2:2 (1:0) 16.10. 12:00